Avalon » Serie komiksowe » Scarlet Spider vol. 2 » Scarlet Spider vol. 2 #23

Scarlet Spider vol. 2 #23

Scarlet Spider vol. 2 #23

"Into the Grave" - part 3

Postacie
Zapowiedź

• Życie Kaina zostaje rozerwane kawałek po kawałku.
• Jego ciało jest połamane, pora na jego duszę.
• Nadchodzi Hunter!

Streszczenie

W Zoo w Houston Kaine zauważa, że jeśli Kraven chce umrzeć, są na to łatwiejsze sposoby, Łowca odpiera jednak, że to krew klona przywróciła go od życia, są więc nierozerwalnie związani. Dodaje, że umarł wiedząc, że jest lepszy od Spider-Mana, i zamierza to ponownie udowodnić. Okładając Scarlet Spidera podżega go do czynu, ten jednak powtarza, że nie zamierza grać w jego grę. Słysząc to, Sergei wybucha śmiechem i wini za słabość Pająka wpływ przyjaciół, po czym każe córce zabić jednego z nich. Ta podchodzi więc do Donalda, przyznając, że był on jej ulubieńcem, po czym tnie go głęboko. Widząc to, Kaine rzuca się mu na ratunek, Kraven jednak chwyta go i zaczyna okładać, stwierdzając, że mylił się on, zakładając, że Łowy są jedynie grą. Następnie każe Anie zabić pozostałych, Spider jednak ma dość i uderza przeciwnika w pierś, zatrzymując tym samym jego serce. Widząc to, Ana pędzi ku ojcu, a wtedy Kaine dopada do ledwo żywego Donalda. Pyta, w jaki sposób może pomóc doktorowi, Wally jednak każe się uwolnić i sam dopada do męża, którego rana została prowizorycznie opatrzona siecią. Ana tymczasem rzuca się na klona, który jednak tnie nią swoim żądłem, pozostawiając bliznę na twarzy. Następnie stwierdza, że Donald zawsze w niego wierzył, i chce być godzien tej wiary, dlatego podchodzi do Kravena i ponownie uderza go w pierś, wznawiając akcję serca. Gdy Łowca wraca do świata żywych, Scarlet Spider oświadcza, że choć tylko tymczasowo, to jednak go zabił, nic ich już więc nie łączy. Dodaje, że była to ostatnia śmierć, za którą będzie odpowiedzialny, wtedy jednak Kraven pyta, czy jest on pewien. Przypominając sobie o Donaldzie, Kaine patrzy w stronę przyjaciół, ofiarowując się, że zabierze Melanda do szpitala, Wally jednak oświadcza, że "heros" narobił już wystarczająco dużo. Tymczasem Kravenowie zdążyli już zbiec.

Jakiś czas później, w szpitalu. Lekarz oświadcza, że rany Donalda są rozległe i że nawet, jeśli przeżyje, nigdy nie wróci do pełni sił. Tymczasem na posterunku policji Wally loguje się do bazy danych superłotrów, odnajdując tam akta Kaine'a.

Autor: S_O

Galeria numeru

Scarlet Spider vol. 2 #23 Scarlet Spider vol. 2 #23 Scarlet Spider vol. 2 #23 Scarlet Spider vol. 2 #23 Scarlet Spider vol. 2 #23

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.