Avalon » Serie komiksowe » Infinity: The Hunt » Infinity: The Hunt #3

Infinity: The Hunt #3

Infinity: The Hunt #3

"Pass... Fail"

Postacie
Zapowiedź

• Jakie są plany Thanosa w stosunku do super-młodzieży?
• Ataki na Avengers Academy, Szkołę im. Jean Grey, Future Foundation, Braddock Academy, Wakandyjską Szkołę Nauk Alternatywnych, Pan-Azjatycką Szkołę dla Niezwykle Uzdolnionych i Szkołę Nauk Latverii.

Streszczenie

W kapsule ratunkowej Pan-Azjatyckiej Szkoły, znajdującej się na orbicie okołoziemskiej, Gang przejmuje kontrolę nad sterami, stwierdza jednak, że nie wystarczy im energii, by dotrzeć do Atlantydy. Tymczasem w Wakandzie uczniowie debatują nad tym, czy pomóc swoim rodakom w walce, czy przygotować się do obrony miejsca, w którym się znajdują, gdy nagle zauważają spadającą kapsułę PASUG i udają się w stronę miejsca jej upadku, gotowi do walki. Podczas, gdy Shri próbuje przekonać Wakandyjczyków, że są po tej samej stronie i że powinni pomóc zniszczonej Atlantydzie, Gang przekazuje energię z systemów podtrzymywania życia do silników.

W Kalifornii zebrani uczniowie przejmują kontrolę nad starym Quinjetem Avengers znajdującym się w szkolnym muzeum i udają się w stronę Atlantydy. Na miejsce tymczasem docierają studenci z Latverii, którzy zostają zaatakowani przez opuszczające podwodne królestwo armie Thanosa. Opiekujący się nimi Doombot poświęca się, by ich ochronić, wkrótce później jednak kosmici ściągają ich pojazd do wody. W tym momencie na miejscu zjawia się Quinjet z uczniami, on również staje się jednak celem najeźdźców. Po krótkiej walce opuszczony wrak, niekontrolowany, zderza się z kapsułą, w której podróżują uczniowie z Azji i Wakandy. Walka nie idzie po myśli studentów, nagle jednak z głębin wyłania się gigantyczny wieloryb, który pożera ich wszystkich.

Autor: S_O

Galeria numeru

Infinity: The Hunt #3 Infinity: The Hunt #3 Infinity: The Hunt #3 Infinity: The Hunt #3 Infinity: The Hunt #3 Infinity: The Hunt #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.