Avalon » Serie komiksowe » Infinity: The Hunt » Infinity: The Hunt #2

Infinity: The Hunt #2

Postacie
Zapowiedź

• Jakie są plany Thanosa w stosunku do super-młodzieży?
• Ataki na Avengers Academy, Szkołę im. Jean Grey, Future Foundation, Braddock Academy, Wakandyjską Szkołę Nauk Alternatywnych, Pan-Azjatycką Szkołę dla Niezwykle Uzdolnionych i Szkołę Nauk Latverii.

Streszczenie

Kilka minut temu, Latveria. Jeden z Doombotów zajmujących się uczniami Szkoły Nauk zagania do auli trójkę kręcących się po korytarzach studentów – Demonę, Morga i Pana. Tam Baron Blood pokrótce wyjaśnia, że zostali zaproszeni do zawodów organizowanych przez pozostałe super-szkoły i że jest to szansa, by pokazać wszystkim ich wyższość. Nagle kontakt z Avengers Academy zostaje zerwany, a po chwili sklepienie opada na zebranych, gdy szkoła zostaje zaatakowana przez armie inwazyjne Thanosa.

W siedzibie Avengers Academy nauczyciele ruszają naprzeciw atakujących kosmitom, każąc uczniom ukryć się w bunkrze, gdzie mają zostać, dopóki sytuacja nie zostanie opanowana – zwłaszcza, że zgodnie z protokołem nauczyciele będą musieli wkrótce udać się do swoich szkół, na wypadek, gdyby one też zostały zaatakowane. W Mumbaju uczniowie Pan-Azjatyckiej Szkoły zostają zaprowadzeni do kapsuły ratunkowej, która zostaje wystrzelona w przestrzeń kosmiczną, w locie uruchamiając kamuflaż. W Wakandzie Shuri wysyła podopiecznych do Czerwonej Skały, gdzie powinni być bezpieczni. W Latverii tymczasem Doombotowi udaje się uzyskać połączenie z Akademią, Morg przejmuje więc inicjatywę i informuje zebranych w bunkrze uczniów, że Latveria również została zaatakowana. Razem dochodzą do wniosku, że wszyscy powinni udać się na pomoc Atlantydzie.

Autor: S_O

Galeria numeru

Infinity: The Hunt #2 Infinity: The Hunt #2 Infinity: The Hunt #2 Infinity: The Hunt #2 Infinity: The Hunt #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.