Avalon » Serie komiksowe » Infinity Heist » Infinity Heist #2

Infinity Heist #2

Postacie
Zapowiedź

• Kiedy Ziemia walczy z inwazją, nikt nie zwróci uwagi na skok stulecia.
• Dlaczego Blizzard tak reaguje na plan Taskmastera?

Streszczenie

Blizzard budzi się w łóżku szpitalnym, a czuwający nad nim Whirlwind i Firebrand wyjaśniają mu, że trafił do Black Lodge – szpitala dla super-łotrów – po tym, jak stracił przytomność w Black Market i zaczął się zmieniać. Wręczają mu lusterko, w którym widzi swoje odbicie – srebrzystą skórę i niebieskie włosy. Tłumaczą, że za wszystko odpowiada uwolniony do atmosfery Terrigen i zostawiają go samego, by dowiedział się więcej z telewizji.

Po powrocie do zdrowia i wywiedzeniu się wszystkiego, co potrafi, na temat swojej "nowej" rasy, Gill próbuje odkryć, jaka jest jego nowa moc, nie potrafi jej jednak zamanifestować. Wkrótce później przy drinkach przyznaje Whirlwindowi, że zastanawia się nad zrezygnowaniem ze skoku – terrigeneza jest dla niego szansą na nowe życie i postanawia z niej skorzystać. Cannon stwierdza jednak, że z jego punktu widzenia nic się nie zmieniło, a to właśnie ten skok – i dwudziestomilionowa nagroda, którą obiecał im Spymaster – jest prawdziwą szansą na zerwanie z życiem najemnego zbira. To jednak nie przekonuje Donalda.

Nocą cała grupa Spymastera spotyka się w parku. Blizzard postanawia ogłosić swoją decyzję, szef "gangu" już ją jednak zna. Przypomina jednak, że łotr ma pewne obowiązki, o których postanawia mu przypomnieć. To powiedziawszy, więzi Whirlwinda w polu siłowym i, podczas gdy Titanium Man przytrzymuje Gilla, zaczyna okładać Cannona. Nie mogąc na to patrzeć, Firebrand próbuje go powstrzymać, zostaje jednak powalona przez Whiplasha. Zakończywszy swoją demonstrację siły, Spymaster każe im stawić się na miejscu następnego dnia o piątej. Odchodząc, każe Whiplashowi dopilnować, by trójka nie dożyła końca ich akcji.

Autor: S_O

Galeria numeru

Infinity Heist #2 Infinity Heist #2 Infinity Heist #2 Infinity Heist #2 Infinity Heist #2 Infinity Heist #2 Infinity Heist #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.