Avalon » Serie komiksowe » Guardians Of The Galaxy vol. 3 » Guardians Of The Galaxy vol. 3 #8

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #8

Postacie
Zapowiedź

• W zamian za co Peter Quill byłby w stanie zdradzić wszechświat?

Streszczenie

Gdzieś w Galaktyce Andromedy Gamora wytyka Star-Lordowi, że ten nie robi nic, by pomóc Ziemi w pokonaniu Thanosa, ten więc zauważa, że nie mają żadnego planu. Kobieta stwierdza, że nie wie, czemu Quill pozwolił Szalonemu Tytanowi przeżyć, a gdy ten jej nie rozumie, wojowniczka przypomina, że wszyscy trzej – on, Drax i Thanos – zginęli w Cancerverse. Teraz jednak wszyscy znowu żyją, nie chcą jednak powiedzieć, jak to się stało. Żąda odpowiedzi, Peter zapewnia więc, że gdyby miał szansę zabić Thanosa, wykorzystałby ją, choćby dla jej spokoju ducha. Nagle zespół otrzymuje transmisję z Peak – Abigail Brand prosi ich o pomoc w odbiciu stacji. Gdy wiadomość się urywa, Gamora stwierdza, że to pułapka, Quill postanawia jednak zaryzykować i ruszyć z pomocą. Kobieta uznaje go za głupca i opuszcza pokład.

Jakiś czas później. Zakamuflowany statek Guardians zbliża się do Peak. Peter i Rocket dostają się na pokład, wykorzystując fakt, że straże są zajęte próbującymi uciec agentami S.W.O.R.D., podczas gdy Drax i Groot pozostają na miejscu jako rezerwa. Szybko odnajdują i uwalniają torturowaną Brand, która postanawia odzyskać kontrolę nad stacją. Zakradają się do centrum dowodzenia, które okazuje się jednak pilnie strzeżone. Rocket oferuje się ruszyć pierwszy i zwrócić na siebie uwagę strażników, nawet jednak ten fortel nie pomaga na długo i posiłki szybko otaczają herosów. Star-Lord wzywa Draxa, ten jednak jest ścigany przez jeden ze statków Thanosa. Nagle poszycie zostaje rozerwane potężnym uderzeniem, a w wyrwie pojawia się Angela.

Autor: S_O

Galeria numeru

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #8 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #8 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #8 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #8 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #8 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #8 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #8

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.