Avalon » Serie komiksowe » Hawkeye vol. 4 » Hawkeye vol. 4 #15

Hawkeye vol. 4 #15

Hawkeye vol. 4 #15

"Fun And Games"

Postacie
Zapowiedź

• Bracia Barton vs. źli faceci. Ale jak Hawkguy uchroni ludzi przed tym, czego nikt jeszcze nigdy nie widział?
• Co się dzieje, kiedy przez tydzień musisz spędzać czas z bratem-ofiarą losu?

Streszczenie

Teraz. Clint Barton z opuszczonymi do kolan spodniami stoi przed zamaskowanymi członkami gangu. Celujący w jego stronę swą broń mężczyźni rozkazują mu wejść do ich vana. Barton wolałby wpierw podciągnąć spodnie, ci jednak protestują. Wtedy Clint proponuje im magiczną sztuczkę.

Wcześniej. Gdy Barney stara się rozwiązać krzyżówkę, Clint naprawia swój zepsuty pasek. Patrząca na to wszystko Bobi jest poirytowana ich zachowaniem. W końcu Barton poświecą jej odrobinę uwagi, gdy ta informuje go o zdobytych informacjach na temat prześladującego go gangu. Ma również nadzieję, że zdaje on sobie sprawę, jakim jest dla nich utrapieniem, odkąd jest jedynym właścicielem kamienicy w okolicy oprócz nich. 

Teraz. Clint błaga swych oprawców o pozwolenie na ostatni w swym życiu trik magiczny. Jedyne co muszą zrobić, to wypowiedzieć magiczne słowo - Barney. Gdy zgodnie z prośbą mężczyźni wykrzykują imię brata Clinta, ten przybywa na ratunek i razem pokonują przeciwników. 

Wcześniej, Natasha nie jest zadowolona z faktu, iż na ich spotkanie Clint przyprowadził brata. Mimo to przekazuje mu dokumenty dotyczące gangu i wyjaśnia ich zawartość. Okazuje się, że na usługach jego oprawców jest jakiś zabójca. Działa na różne sposoby, ale zawsze pozostawia po sobie ten sam symbol. Poza tym, jest niewykrywalny - cokolwiek by nie robił, nikt nic o nim nie wie.

Kazimierz Kazimierczak odbywa kolejne spotkanie, podczas którego omawiany jest projekt luksusowej galerii mającej zostać wybudowaną na terenie dawnego osiedla. Jak się jednak okazuje, pojawił się problem - jeden z budynków nie został jeszcze wykupiony. Kazimierz stwierdza, że nowy właściciel budynku, Clint Barton, nie ma legalnego prawa do tej posiadłości i postara się załatwić tę sprawę samemu.  

Tymczasem Clint, starający uporać się z ciągle spadającymi spodniami i wracający ze swym łukiem z zakupów, zostaje napadnięty przez czterech członków prześladującego go gangu. 

W tym samum czasie, Clown trafia do ich siedziby, gdzie spotyka się z ich szefem. Wyjaśnia, w jaki sposób Clint Barton nielegalnie zajął interesujący ich budynek oraz fakt, iż nie ma do niego prawa. Dlatego właśnie, nie muszą bać się o policję - Bartonowi nikt nie jest w stanie pomóc.

Teraz. Clint i Barton, stojący nad nieprzytomnymi przestępcami, starają się wymyślić swój następny krok. Nagle z jednego z mieszkań dociera no nich krzyk Simone. Bracia rozdzielają się i tak Clint wchodzi do budynku przez główne drzwi, a Barney schodami ewakuacyjnymi. Dzięki kilku strzałom udaje się Bartonowi powalić pilnujących mieszkanie przestępców. W środku znajduje jednak celującego do dziecka mężczyznę, któremu nie jest w stanie osobiście zagrozić. Na szczęście na pomoc przybywa Barney, który wchodząc przez okno zajmuje się złoczyńcą. 

Później. Jessica jest wściekła na Clinta, że nie poinformował policji i liczy na to, że Avengers są w stanie mu teraz pomóc. Mówi mu, że nie może wszystkiego robić na własną rękę, w imię większego dobra. Kłótnie przerywa im Barney, który zastanawia się, w jaki sposób mężczyźni dostali się do budynku. Jeżeli wszystkie wejścia do środka były pilnowane przez kogoś z wewnątrz, jak mogło dojść do ataku. Clint już wie - przez dach. Wybiega z mieszkania, jednak tam czeka już na niego Clown, który atakuje go jego własnymi strzałami. Mężczyzna wyciąga następnie broń, z której strzela do niego parę razy, raniąc następnie zbliżającego się Barneya. Gdy bracia leżą już nieprzytomni na ziemi, Clow wybiega, pozostawiając na miejscu będącą w szoku Jessicę.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Hawkeye vol. 4 #15 Hawkeye vol. 4 #15 Hawkeye vol. 4 #15 Hawkeye vol. 4 #15 Hawkeye vol. 4 #15 Hawkeye vol. 4 #15 Hawkeye vol. 4 #15 Hawkeye vol. 4 #15 Hawkeye vol. 4 #15

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.