Avalon » Serie komiksowe » Guardians Of The Galaxy vol. 3 » Guardians Of The Galaxy vol. 3 #7

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #7

Postacie
Zapowiedź

• Angela jest ich nowym nabytkiem, a wydarzenia Infinity zaczynają się piętrzyć - co zrobią Strażnicy?

Cytat

Tony Stark: "You are nuttier than 3 Spider-Men all rolled up into one."

Streszczenie

Strażnicy próbują nawiązać kontakt z Angelą. Ta reaguje dopiero na informacje, że jest jedyna ze swojego gatunku w całym wszechświecie.  Peter chce najpierw wiedzieć skąd jest kobieta. Ta pyta się z czyjego polecenia jest więziona. Quill odpowiada, że z ramienia dobra i praworządności. Angela sugeruje aby ją wypuścić. W końcu nieznajoma pyta się, czy jej rozmówcy są obrońcami planety. Kiedy dowiaduje się, że drużyna robi to bez żądania zapłaty i wyjaśnia wszystkie nieporozumienia zaczyna mówić kim jest. Kobieta tłumaczy, że pochodzi z nieba, gdzie jest łowczynią. To właśnie podczas jednych łowów, na nieboskłonie pojawiło się ogromne światło, znalazła się w obcym świecie i zobaczyła Ziemię, o której słyszała tylko legendy. Angela chciała jedynie zobaczyć ją z bliska i dowiedzieć co stało się z resztą jej ludzi. Peter postanawia wypuścić kobietę, ponieważ jej wierzy. Przekonało go to co powiedziała o świetle, gdyż sam tego doświadczył. Drużyna puszcza kobietę wolno, co rodzi sprzeciw Gamory. Rocket szybko tłumaczy, że Angela nie zrobiła nic złego. Star-Lord i Iron Man na wszelki wypadek postanawiają śledzić kobietę, aby upewnić się, czy postąpili słusznie.

Angela obserwuje Nowy Jork ze szczytu wieżowca. Po chwili dołączają do niej Tony i Peter, którzy witają ją na Ziemi. Angela tłumaczy, że widzi to, co słyszała w opowieściach za czasów dziecięcych. Quill daje kobiecie komunikator na wszelki wypadek, gdyby ta chciała do nich dołączyć. Angela jest zaszczycona i martwi się, że nie może dać nic w zamian. Star-Lord mówi, że zrobi to następnym razem. Kobieta odlatuje. Mężczyźni zastanawiają się co wydarzy się dalej.

W kierunku Ziemi zbliża się flota statków kosmicznych.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #7 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #7 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #7 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #7 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #7 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #7 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #7 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #7 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #7

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.