Avalon » Serie komiksowe » Infinity Heist » Infinity Heist #1

Infinity Heist #1

Postacie
Zapowiedź

• Kiedy inni przygotowują się na nadejście Thanosa, Spymaster i jego kumple są zdania, że gdzie chaos, znajdzie się okazja.
• To zbrodnia stulecia, więc czemu Blizzard ma wątpliwości?

Streszczenie

Blizzard i Whirlwind obserwują odlatujących w kosmos Avengers. Gdy po herosach nie ma już śladu, dwójka łotrów rozpoczyna swoją akcję – napad na oddział Banku Wakandy, do którego niedawno dostarczono znaczne ilości złota i diamentów. Podczas, gdy Whirlwind radzi sobie ze strażami, Blizzard przebija się do skarbca, gdzie zamiast kosztowności trafia na Spymastera, oferującego im obu inną, lepiej płatną pracę.

Tego wieczora Gill i Cannon udają się do Black Market, ekskluzywnego baru dla łotrów. Znoszą przytyki Constrictora i trafiają na byłą dziewczynę Whirlwinda, Firebrand. Gdy sprzeczka między ex-kochankami zaczyna przekształcać się w walkę, jeden z super-ochroniarzy rozdziela ich, informując, że Spymaster czeka na całą trójkę. W VIP-owskim pokoju, oprócz Spymastera – właściciela baru – czekają już też Nowy Whiplash, Anton Vanko, oraz Unicorn, który po przeprowadzanych na nim tajnych eksperymentach nigdy nie był już taki sam. Gdy "drużyna" jest już w komplecie, Spymaster przedstawia wszystkim swój plan na skok stulecia – wykorzystując atak kosmitów i odwróconą uwagę superherosów, obrobią zbrojownię Iron Mana i sprzedadzą jego pancerze już znalezionemu kupcowi. Proponuje każdemu z członków po dwadzieścia milionów dolarów, a w tym momencie przez sufit przebija się Titanium Man – ostatni członek drużyny. Nagle Blizzard łapie się za gardło i krztusząc się, pada nieprzytomny.

Autor: S_O

Galeria numeru

Infinity Heist #1 Infinity Heist #1 Infinity Heist #1 Infinity Heist #1 Infinity Heist #1 Infinity Heist #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.