Avalon » Serie komiksowe » Superior Spider-Man » Superior Spider-Man #16

Superior Spider-Man #16

Superior Spider-Man #16

"Run, Goblin, Run" Part 2

Postacie
Zapowiedź

• Jak to możliwe, że Hobgoblin tyle czasu unikał Superior Spider-Mana?
• I czy jest to kluczem do największego sukcesu a może porażki SSM?

Streszczenie

Redakcja Daily Bugle. Dziennikarze zastanawiają się czy to co mówi Spider-Man jest prawdą i zanim coś napiszą, chcą usłyszeć prawdę od Uricha. Ten jednak stara się wymijać od odpowiedzi, mimo, że wszystko wskazuje na niego.

Spider-Man wraz ze sowimi minionami szuka Hobgoblina. Jeden z podwładnych Pająka zostaje złapany przez nieokreślonego osobnika.

Redakcja Daily Bugle. Phil zaczyna się głośno śmiać i wariować. Wtedy do pomieszczenia wchodzi Superior. Robertson nie chce dopuścić Potta do Uricha, ponieważ bohater nie przedstawił żadnych dowodów na słuszność swoich oskarżeń. Ścianołaz szybko się rehabilituje i mówi, że podczepił pluskwę do Hobgoblina, a teraz sygnał wychodzi od Phila. Urich od razu wyciąga swój miecz i bierze Winters za zakładnika.

Tiberius Stone cieszy się z sytuacji w jakiej znalazł się Hobgoblin.

Wraith przesłuchuje jednego z minionów Spider-Mana. Mężczyzna nie ma żadnej kryminalnej kartoteki. Carlie Cooper sugeruje, aby Watanabe spytała się pomagiera o numer konta bankowego, dzięki czemu będą mogły namierzyć źródło finansowania Spider-Island.

Redakcja Daily Bugle. Norah ani myśli się podawać i ucieka Hobgoblinowi. Ten używa swojego krzyku o wysokich częstotliwościach, aby powalić na ziemię obecnych w pomieszczeniu. Kiedy jedną z ofiar staje się Ben Urich, Phil na chwile traci uwagę. To wykorzystuje Spider-Man, który wyrzuca złoczyńcę z budynku i rozpoczyna walkę na ulicy.

Goblin Undeground. Goblin King prosi Menace, aby ta przyprowadziła mu Hobgoblina.

Phil leży powalony na ulicy. Otacza go policja. Do Spider-Mana dzwoni zmartwiony Captain America i przypomina Ścianołazowi, że jest na cenzurowanym, a posiadanie własnej armii nie jest czymś, co cieszy Mścicieli.

Robertson daje przymusowy urlop Benowi Urichowi i zwalnia Norah Winters.

Menace atakuje kordon policji, który transportuje Hobgoblina do więzienia. Lily bez większego problemu zabiera Phila do podziemi.

Goblin Undergorund. Phil Urich zostaje mianowany Goblin Knightem.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Superior Spider-Man #16 Superior Spider-Man #16 Superior Spider-Man #16 Superior Spider-Man #16 Superior Spider-Man #16 Superior Spider-Man #16 Superior Spider-Man #16

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.