Avalon » Serie komiksowe » All-New X-Men » All-New X-Men #15

All-New X-Men #15

Postacie
Zapowiedź

• Miłość wisi w powietrzu!
• Serce i przyszłość Cyclopsa zaczyna blaknąć na jego oczach.

Streszczenie

Rachel wraca do szkoły po dłuższej nieobecności. Postanawia wziąć relaksacyjny prysznic, kiedy przy wejściu spotyka Jean. Mutantki szybko skanują swoje umysły, po czym niekomfortowo rozchodzą się w dwie strony.

Cyclops stara się napisać list do Jean, co mu nie wychodzi. Przychodzi do niego Iceman, który chce wyrwać Scotta na miasto. Bobby nie może wytrzymać faktu, że jego przyszła wersja spotyka się z jego nauczycielką. O ile jeszcze Drake jest w stanie zaakceptować fakt, że dojrzeje, to najbardziej w tym wszystkim przeszkadza mu to, że nie lubi Shadowcat. Cyclops stwierdza, że rzeczywiście powinni się oderwać od tej sytuacji i przystaje na propozycje Icemana.

Jean ćwiczy pod okiem Beasta umiejętność telekinezy na motorze Wolverine'a. Z koncentracji wybija ją odjeżdżający ze Scottem Bobby. Nie jest to dobra wiadomość dla Logana, który właśnie wszedł do pomieszczenia, ponieważ jego motocykl ląduje w częściach na ziemi. McCoy i Grey obiecują, że naprawią sytuacje.

Scott i Bobby dojeżdżają na miejsce ich wycieczki. Tam zaczepia ich dziewczyna, która pyta się czy nie są oni przypadkiem X-Menami. Temat szybko podchwytuje Drake.

Beast i Jean reperują motocykl Logana. Podczas tej czynności Jean przez przypadek zagląda do umysłu Hanka i dowiaduje się, że jak był młody, to się w niej podkochiwał.

Iceman popisuje się swoimi mocami, aby zaimponować dziewczynom. Zauważa to jeden chłopak i od razu ucieka. Nie zraża to jednak mutantów do dalszego flirtowania.

Jean przychodzi do młodego Hanka z pytaniem, kiedy ten jej w końcu powie, że się w niej podkochuje. McCoy początkowo jest oburzony, że Grey znów użyła telepatii. Do tego dodaje, że nie miał co mówić, bo każdy wie, że Jean i Scott mają się ku sobie. Grey temu zaprzecza i całuje Beasta.

Drake i Summers miło spędzają czas z dziewczynami, kiedy w pobliżu przejeżdża policyjny pościg. X-Meni postanawiają pomóc i zatrzymują zbiega, co imponuje nowo poznanym znajomym. Wkrótce jednak pojawia się Wolverine, który ma do pogadania z chłopakami. Scott i Bobby na odchodne zostawiają dziewczynom swoje numery telefonów. To wszystko za drzewa obserwuje Mystique zmieniona w Dazzler.

Jean przechodzi koło prysznica, gdzie spotyka wychodzącą Rachel. Mutantki od razu uciekają w przeciwne strony. Grey w końcu dociera do swojego pokoju i zaczyna oglądać zaproszenie na jej ślub ze Scottem.

Autor: Undercik

Galeria numeru

All-New X-Men #15 All-New X-Men #15 All-New X-Men #15 All-New X-Men #15 All-New X-Men #15 All-New X-Men #15 All-New X-Men #15

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.