Avalon » Serie komiksowe » Young Avengers vol. 2 » Young Avengers vol. 2 #7

Young Avengers vol. 2 #7

Young Avengers vol. 2 #7

"Breakfast Meet"

Postacie
Zapowiedź

• Minęły 3 miesiące. Co w tym czasie robili nasi bohaterowie? Zapewne coś fajnego. Coś w sam raz na komiks o superbohaterach.
• Ważne śniadanie. Nowy Young Avenger. Emocjonujące.
• Myśleliście, że zapomnieliśmy o Skrullach z #1? Nie zapomnieliśmy.

Streszczenie

Po trzech miesiącach poszukiwań, Young Avengers odnajdują Skrulli, którzy zaatakowali Noh-Varra i Kate [Young Avengers vol.2 #1]. Okazuje się, że są oni tak naprawdę młodymi przedstawicielami zmiennokształtnej rasy Skifflefuffle, którzy chcieli się trochę zabawić.

Young Avengers wracają na pokład swego statku, gdzie Loki stara się namówić Wiccana do kolejnej lekcji magii. Tymczasem Noh-Varr pociesza Teddy'ego, który zaczyna mieć wiele wątpliwości, po tym jak Loki stwierdził, że jego istnienie może być wytworem magii jego chłopaka.

Młodzi bohaterowie zatrzymują się w jednym z barów, by zjeść śniadanie. Spotykają tam Davida Alleyne, byłego mutanta znanego jako Prodigy, który informuje ich, iż śledził ich ostatnie postępowania i od dłuższego czasu chciał się z nimi skontaktować. Musi im przekakazać złe wieści o bracie Billy'ego, Tommym.

Później. Loki sprawdza swą magią budynek, w którym zniknął Speed uprowadzony przez fałszywego Patriota. Informuje, że zajmie mu trochę czasu, zanim znajdzie miejsce, w którym przebieraniec się teraz znajduje. Wtedy America, ku zaskoczeniu wszystkich, tworzy pod nimi lśniącą gwiazdę, która jak się okazuje, ma być ich drogą do multiversum.

Gdy przechodzą przez portal, trafiają do pomieszczenia, w którym znajduje się "Patriot". Postać cieszy się na ich widoku, po czym ucieka przed nimi swym portalem. 

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Young Avengers vol. 2 #7 Young Avengers vol. 2 #7 Young Avengers vol. 2 #7 Young Avengers vol. 2 #7 Young Avengers vol. 2 #7 Young Avengers vol. 2 #7

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.