Avalon » Serie komiksowe » Superior Spider-Man » Superior Spider-Man #11

Superior Spider-Man #11

Superior Spider-Man #11

"No Escape" Part 1

Postacie
Zapowiedź

• Egzekucja Spider-Slayera zostałą wyznaczona.
• Burmistrz Jameson zabezpiecza się, wzywając SSM, by przypilnował wszystkiego.

Streszczenie

Empire State University. Potto nudzi się na zajęciach i wspomina jak pomagał wykładowcy zaliczyć studia, kiedy samemu chodził na studia. W pewnym momencie dzwoni do niego telefon. Spider-Man widząc, że jest to połączenie priorytetowe, pochodzące z ratusza, natychmiast opuszcza sale i zaczyna rozmowę z Jamesonem. Okazuje się, że jutro ma się odbyć egzekucja Spider-Slayera. John boi się o to co może zrobić Smythe i prosi Ścianołaza, aby zadbał o bezpieczeństwo tego dnia.

Więzienie Raft. Jameson przylatuje na inspekcje przed egzekucją Spider-Slayera. Tam ogląda jak złoczyńcy są transportowani w inne miejsce, po tym jak John zdecydował się na zamknięcie placówki. Jonah przy okazji ogląda więźniów. W tym samym momencie, do łodzi transportującej skazańców, przyczepiają się dziwne pluskwy.

Horizon Labs. Potto kłóci się z Modellem o sposób pracy. Max oświadcza, że Parker stąpa blisko granicy wytrzymałości szefa. Po chwili Spider-Man wyrusza wraz ze swoimi małymi robotami na miejsce egzekucji. Po drodze narzeka na życie Petera, przez które musi się męczyć z ograniczeniami.

Raft. Spider-Man przybywa do więzienia. Przy okazji rozsyła swoje Spider-Boty po całej placówce, aby przygotować się na ewentualne starcie. Po pewnym czasie dociera też Jameson, Gloria Grant i Norah Winters. Kiedy dochodzi do egzekucji i Spider-Slayerowi ma zostać wstrzyknięta trucizna, z przewodów wentylacyjnych wyskakują pluskwy, należące do Smythe'a. To sprawia, że złoczyńca ma z powrotem swoja zbroje. Spider-Man od razu rusza do walki. Spider-Slayer próbuje uciec, ale wszystkie drogi zostają odcięte przez Spider-Boty. Smythe postanawia skorzystać z zapasowego planu. Pluskwy Alistaire'a łączą się z Boomerangiem, Vulturem i Scorpionem, sprawiając, że złoczyńcy są gotowi do walki, mając nowe pancerze. Dostają od Spider-Slayera jedno polecenie – zabić Ścianołaza i każdego kogo spotkają.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Superior Spider-Man #11 Superior Spider-Man #11 Superior Spider-Man #11 Superior Spider-Man #11 Superior Spider-Man #11 Superior Spider-Man #11

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.