Avalon » Serie komiksowe » Hawkeye vol. 4 » Hawkeye vol. 4 #11

Hawkeye vol. 4 #11

Hawkeye vol. 4 #11

"Pizza Is My Business"

Postacie
Zapowiedź

• Pies Pizza z solowym numerem!
• Pizza Dog wynajęty do wyjaśnienia zbrodni, z którą nie radzą sobie Hawkludzie.
• Cały zeszyt z perspektywy psa!
• To nie żart, to psi numer. Nawet kolorystyka!!!

Streszczenie

Lucky przygląda się jak Clint i Kate się kłócą, po czym znudzony wychodzi z mieszkania. W pewnym momencie podbiega do niego mniejszy pies należący do innego z mieszkańców kamienicy. Razem udają się na dach budynku, gdzie odnajdują martwe ciało Grilla. Zapach mordercy nie należy jednak do znanych Lucky'emu. Pies podążając za tropem odkrywa, że mężczyzna odjechał spod budynku swym autem i tym samym ślad po nim się urywa.

Mija noc. Lucky odpoczywa przed kamienicą, gdzie zjadł właśnie kawałek pizzy. Gdy słyszy hałas dobiegający zza rogu budynku, podchodzi tam i zauważa dwójkę mężczyzn bijących innego człowieka. Gdy szczeka na nich, orientuje się, że to jego dawni właściciele, członkowie mafii. Kiedy go rozpoznają ucieka przed nimi do mieszkania, gdzie odnajduje dwóch policjantów przesłuchujących Clinta w sprawie morderstwa Grilla.

Później. Kate wiąże Clintowi krawat, po czym razem idą na pogrzeb Grilla. Tuż przed wyjściem, Barton mówi Lucky'emu, by pilnował mieszkania. Zgodnie z poleceniem, Pizza Dog wychodzi przed budynek i ma oko na wszystko dookoła. Gdy jednak ponownie podchodzi do niego pies sąsiadki, podąża za nim. Kiedy zasypia koło niej w mieszkaniu jej właścicielki, budzi go hałas z zewnątrz – to dwóch wcześniej spotkanych zbirów wspina się na dach kamienicy. Lucky biegnie tam i podgląda ich jak rozmawiają z mężczyzną, którego zapach pies rozpoznaje jako zapach mordercy Grilla. Gdy orientuje się, że został zauważony, atakuje. Gryzie zbirów, unikając przy tym pocisków z pistoletu. Ostatecznie skacze na jednego z nich i razem wypadają poza krawędź dachu.

Później. Lucky budzi się w tym samym mieszkaniu co wcześniej. Właścicielka suczki rozmawia po polsku z mężczyznami, z którymi niedawno walczył i częstuje ich herbatą. Wybiega z mieszkania i kieruje się na zewnątrz budynku. Tam spotyka Clinta, który wita się z nim i zabiera do mieszkania na pizzę.

Później. Kate żegna się z Clintem i wychodząc z mieszkania, z torbami w rękach, woła Lucky'ego. Pies zrywa się z podłogi i ku zaskoczeniu Clinta, wybiega z pokoju. Razem z Kate rusza w podróż do Kalifornii.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Hawkeye vol. 4 #11 Hawkeye vol. 4 #11 Hawkeye vol. 4 #11 Hawkeye vol. 4 #11 Hawkeye vol. 4 #11 Hawkeye vol. 4 #11 Hawkeye vol. 4 #11

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.