Avalon » Serie komiksowe » Guardians Of The Galaxy vol. 3 » Guardians Of The Galaxy vol. 3 #3

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #3

Postacie
Zapowiedź

• Finał pierwszej historii.
• Prolog do wielkiego eventu!

Cytat

Groot: "I am... …. ...Groot."
Star-Lord:  "Yes, you are."

Streszczenie

Spartax. J'Son dowiaduje się o ataku Badoon na Ziemię i udziale jego syna w chronieniu planety. Kosmita oznajmia, że od teraz Star-Lord jest jeńcem wojennym i nie ma wobec niego żadnego specjalnego traktowania.

Statek Spartax. Tony Stark próbuje ostrzec Avengers. Wydaje się jednak, że jego zbroja nie ma łączności. Po chwili zostaje pozbawiony swojego pancerza i umieszczony w specjalnej hibernującej tubie, obok reszty Strażników.

Żołnierze Spartax przeszukują statek Guardians of the Galaxy. Znajdują tam sporo broni. Nie dostrzegają jednak pewnej rosnącej łodygi.

Rada Międzygalaktycznych Imperiów. J'Son jest wściekły na Badoon. Powiedziano – nikt nie dotyka Ziemi – to kosmici to zrobili. Okazuje się jednak, że to nie było Bractwo, a Siostrzeństwo Badoon. Y-Gaaar – członek rady – nie miał więc z tym nic wspólnego. Gladiator pyta, co w takim razie robił tam syn władcy Spartax. J'Son tłumaczy więc, że Guardians są teraz jeńcami wojennymi i odchodzi. Rada stwierdza, że denerwuje ich zachowanie ojca Star-Lorda. Domyślają się też, że ma jakieś ukryte zamiary. 

Statek Spartax. Żółnierze zastanawiają się czy czegoś nie zapomnieli. W końcu nie widzą żadnego Kaliklakiana, gadającego psa ani drewnianego stworzenia. Wtedy rozlega się hałas, a statek zaczyna się trząść. Do akcji wkracza Groot, który uwalnia przyjaciół. Strażnicy odzyskują swoje bronie i pokonują załogę statku. Kiedy dochodzą do panelu sterującego, Star-Lord łączy się z dowódctwem Spartax. Informuje, że ich książę przejął statek siła i tłumaczy, że jego ojciec specjalnie zamieszał, aby został aresztowany. Skoro więc syn ich władcy może zostać pojmany, to dlaczego nie jakiś doradca czy żołnierz. Dlatego prosi, aby każdy Spartanin przemyślał wykonywany rozkaz i to, czy aby na pewno jest on korzystny.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #3 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #3 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #3 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #3 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #3 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #3 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #3 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #3 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.