Avalon » Serie komiksowe » Savage Wolverine » Savage Wolverine #5

Savage Wolverine #5

Savage Wolverine #5

"Savage" - part 5

Postacie
Zapowiedź

• Dinozaury nie są jedynymi zielonymi olbrzymami w dżungli Savage Land!
• Kiedy pył opadnie, sekret Zakazanej Wyspy zostaje ujawniony!

Cytat

Amadeus: "You have to admit, this was pretty awesome and funny."

Streszczenie

Savage Land, wewnątrz świątyni. Wolverine i Hulk są gotowi rzucić się sobie do gardeł. Amadeus Cho zwraca jednak na siebie uwagę Zielonego, zapewniając, że to nie sztuczka i nie zamierzają z nim walczyć. Ostrzega też, że w budowli znajduje się oprócz nich bardzo delikatne i niebezpieczne urządzenie, którego naruszenie może doprowadzić do zniszczenia krainy. Prosi, by obaj herosi spoczęli, w końcu ich przekonując.

W tym momencie Hulka atakuje jeden z gigantycznych goryli, Gamma Goliat zaczyna więc z nim walczyć, burząc ściany świątyni. Nie mogąc dopuścić do zniszczenia budowli, pozostali herosi próbują ich powstrzymać. Dzięki swojej nowej sile Shanna powala bestię, a Wolverine rzuca się na Hulka, wbijając mu swoje pazury w głowę. Calvin tymczasem informuje Amadeusa, że świątynia zaraz się zapadnie. Młody geniusz wykorzystuje fakt, że pole zakłócające osłabło i wylatuje wraz z Shanną na moment przed tym, jak sklepienie runie.

Po chwili z gruzów wyłania się Wolverine, wtedy kobieta zauważa przebijającego się z wnętrza góry Mrocznego Wędrowca. Herosi zastanawiają się, co zrobić. Shanna przypomina sobie, że Logan nadal posiada przygotowaną wcześniej bombę. Hulk, który również wydostał się spod gruzu, porywa ładunek i rzuca się na potwora, który jednak bez większych problemów odrzuca go. W locie bomba trzymana przez Zielonego eksploduje, ciskając go w kierunku morza, gdzie zostaje on połknięty przez wieloryba. Pozostali herosi nie mogą uwierzyć w to, co zobaczyli, a gdy gigantyczne monstrum wzlatuje w powietrze, postanawiają poinformować o wszystkim Reeda Richardsa.

Gdzieś w przestrzeni kosmicznej. Mroczny Wędrowiec dociera do olbrzymiej struktury, do której wnętrza wchodzi, docierając w końcu do jej centrum. Tam staje przed istotą górującą nawet nad nim – swoim mistrzem, Visher-Rakkiem. Gdy ten pyta, jakie wieści przynosi jego długo niewidziany herold, którego prawdziwe imię brzmi Morrigon, ten oświadcza, że odnalazł dla niego galaktykę pełną tętniących życiem planet, które zaspokoją jego głód. Obierając kurs na Drogę Mleczną, Visher-Rakk oświadcza, że nadszedł czas, by zakończyć jego hibernację i rozpocząć ucztę.

Autor: S_O

Galeria numeru

Savage Wolverine #5 Savage Wolverine #5 Savage Wolverine #5 Savage Wolverine #5 Savage Wolverine #5 Savage Wolverine #5 Savage Wolverine #5

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.