Avalon » Serie komiksowe » Avenging Spider-Man » Avenging Spider-Man #21

Avenging Spider-Man #21

Avenging Spider-Man #21

"Chameleon Sanction" Part 2

Postacie
Zapowiedź

• Chameleon biega wolno na pokładzie Helicarriera i to wszystko wina Superior Spider-Mana.
• Jest też pewna kwestia dotycząca nowego członka S.H.I.E.L.D..
• Dużego, złego, zielonego.

Streszczenie

Helicarrier. Planem Spider-Mana było dostanie się, wzięcie Chameleona i ucieczka. Niestety wszystko się skomplikowało i obecnie trwa walka pomiędzy Secret Avengers i Spider-Manem a rosyjskimi napastnikami. Po chwili następuje wybuch, który sprawia, że Hulk wylatuje ze statku. To sprawia, że Potto zostaje samemu przeciwko Saintowi i Skullowi. Po chwili z pomocą pojawia się Nick Fury. Agent zaczyna być podejrzliwy wobec Spider-Mana. 

Maria Hill rozkazuje wystrzelić pociski w kierunku przebywającego w pobliżu wrogiego myśliwca. 

Coulson i Black Widow powstrzymują pozostałych napastników. Chameleon wykorzystał zamieszanie, przebrał się za doktora i próbuje uciec. Po chwili przez ścianę przebiją się Spider-Man, Fury, Saint i Skull. Dwójka agresorów rozpoznaje Dimitrija i próbuje go zabić. Dzięki szybkiej reakcji Ścianołaza i Hawkeye'a udaje się powstrzymać próbę morderstwa. W tym momencie szala przechyla się na stronę bohaterów, a do gry wraca Hulk, który powala Sainta. Spider-Man ucieka z Chameleonem, a za nimi w pościg udaje się Skull. 

W oddalony miejscu Potto rzuca Chameleonem o ścianę. Rozpoczyna się przepychanka. Złoczyńca wbija pióro w szyję Scianołaza. Dmitri od razu planuje ucieczkę. Przerywa mu Skull, który przybył zabić Chameleona. Tą sytuacje wykorzystuje Pająk i powala dwójkę adwersarzy. Problemem teraz jest to, jak zabrać z pokładu Dimitrija. Na szczęście Skull ma na sobie teleporter. 

Po chwili na miejsce starcia przybywa Fury i widzi znikającego Skulla i Chameleona. Spider-Man informuje Nicka, że został odrzucony i w tym momencie napastnicy uciekli. Dodaje też, że sygnał teleportera jest teraz wysyłany z pobliskiego myśliwca. Agent szybko informuje o sytuacji Marię Hill, która zarządza atak na samolot. Pojazd rozpada się w powietrzu.

Secret Avengers nie mogą uwierzyć, że całe zamieszanie dotyczyło Chameleona. Fury oznajmia, że sekrety złoczyńcy zniknęły w płomieniach wybuchu. Spider-Man ma już dość różnych szpiegowskich spraw i postanawia wrócić do domu.

W tajnej kryjówce Octopusa pojawiają się nieprzytomni Chameleon i Skull.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Avenging Spider-Man #21 Avenging Spider-Man #21 Avenging Spider-Man #21 Avenging Spider-Man #21 Avenging Spider-Man #21 Avenging Spider-Man #21

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.