Avalon » Serie komiksowe » Guardians Of The Galaxy vol. 3 » Guardians Of The Galaxy vol. 3 #2

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #2

Postacie
Zapowiedź

• Podczas gdy Londyn walczy z inwazją Badoonów, los Guardians of the Galaxy waży się miliony mil dalej.

Streszczenie

Londyn. Badoon zablokowali łączność miasta ze światem. Guardians of the Galaxy nie mogą wezwać nikogo do pomocy. Gamora stwierdza, że nie mają czasu na przybycie jakiegokolwiek wsparcia, ponieważ widziała już taki atak i jeżeli się powtórzy, to nie będzie czego zbierać. Tymczasem Rocket sadzi Groota do doniczki i naprawia zbroje Iron Mana. Stark odzyskuje przytomność. Drużyna natychmiast wyskakuje z pokładu i każdy leci zająć się innym statkiem wroga. 

Negative Zone, sześć tygodni temu. Trwa zwołane przez J'Sona spotkanie Rady Międzygalaktycznych Imperiów. Kosmita tłumaczy, że muszą skupić się na Ziemi, która jet o krok od stania się galaktycznym imperium. Szczególnie, że planeta jest pełna nadludzi, magów, mutantów, eksperymentów genetycznych Kree, ludzi zakłócających czasoprzestrzeń, a wszelakie ataki na nią kończyły się porażkami. Dlatego jeśli się rozwinie, to stanie się niepokonana. Dodatkowo – Ziemia jest najczęściej odwiedzaną planetą przez Watchera, kilkakrotnie powstrzymywała Galactusa, Phoenix które niszczyło planety, znalazło tam nosiciela, a Infinity Stones zapewne są w posiadaniu Ziemian. To jedyne takie miejsce we wszechświecie. Gladiator stwierdza, że może w takim razie rację miał Thanos, że planeta potrzebuje rasy, która by ją zdominowała, aby ktoś nimi władał od teraz. Władca Spartax stwierdza, że to niemożliwe. Ma jednak inny plan.

Londyn, teraz. Guardians of the Galaxy niszczą kolejne statki Badoon.

Negative Zone, sześc tygodni temu. Freya oznajmia, że Ziemia jest pod jej opieką i każdy atak na nią będzie deklaracją wojny, po czym odchodzi. Reszta Rady stwierdza, że Ziemia jest nietykalna dla nikogo.

Londyn, teraz. Guardians wygrali bitwę. Nagle nad ich głowami pojawia się armia Spartax. Strażnicy zostają aresztowani, za naruszeni rozkazu o nietykalności planety. Od teraz są  jeńcami wojennymi.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #2 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #2 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #2 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #2 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #2 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #2 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #2 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #2 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #2 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #2 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.