Avalon » Serie komiksowe » Hawkeye vol. 4 » Hawkeye vol. 4 #7

Hawkeye vol. 4 #7

Postacie
Zapowiedź

• Cherry ma spluwę. I świetnie w niej wygląda.
• Hawkeye nie może się skupić. Tak jak i ty teraz.

Streszczenie

29 października, Brooklyn. Clint pomaga Grillowi wynieść z mieszkania jego rzeczy, gdy do wybrzeża zbliża się huragan. Razem pakują pudła do auta, którym następnie jadą do rodzinnego domu Grilla, gdzie mieszka jego ojciec. Mężczyzna nie jest zadowolony z ich przyjazdu i nie obchodzą go informacje o zagrożeniu powodzią. Grill zaczyna więc sam opróżniać piwnicę z rodzinnych pamiątek, a Clint w tym samym czasie układa worki z piaskiem przed domem. Gdy jednak Barton zauważa zbliżającą się w ich kierunku falę, szybko wraca do domu i rozkazuje wszystkim udać się na wyższe piętro. Gdy wszyscy są już bezpieczni, do domu wdziera się woda, która zalewa parter do połowy.

Clint postanawia sprawdzić, co stało się z jego zaparkowanym przed domem autem. Po tym jak widzi, że zostało porwane wraz z wodą, zauważa, że zniknął gdzieś Grill. Ojciec mężczyzny mówi, że wrócił on na dół by zabrać jeszcze jedną rzecz. Jednak gdy Clint również schodzi na niższe piętro, widzi topiącego się Grilla, który stara się uratować przed wodą jedno z pudeł. Barton wskakuje do wody i pomaga mężczyźnie. Nie udaje im się jednak uratować pudła, co smuci Grilla. Obwinia za wszystko swego ojca, który od śmierci swej żony stał się zgorzkniały i nic już go nie obchodzi. Gdy jednak dostrzega, że ojciec martwił się o niego, gdy ten ratował pamiątki, przeprasza go. Ojciec odpiera, że nic się nie stało i przytula syna. Clint przerywa im stwierdzając, że w każdej chwili może być gorzej, dlatego lepiej by było, gdyby opuścili ten dom jak najszybciej. Ojciec Grilla informuje, że mogą wykorzystać jego łódkę. Clint cieszy się na ten pomysł, a gdy już płyną, pyta Grilla jakie jest jego prawdziwe imię. Mężczyzna odpiera, że Gilbert, w skrócie Gil, co rozbawia Clinta, że względu na podobieństwo imienia do przezwiska.

W tym samym czasie Kate Bishop znajduje się na ślubie znajomych w New Jersey. Mimo zapewnień, że panująca na zewnątrz pogoda nie zakłóci przyjęcia, w budynku wysiada prąd, a przebywający w nim ludzie zostają uwięzieni i odcięci od świata.

Mija noc. Przyjaciółka Kate pyta się jej, ile czasu będą jeszcze przebywać w tym hotelu. Kate informuje, że do wieczora zostaną ewakuowani. Przyjaciółka stwierdza, że w takim wypadku jej matka nie przeżyje tego dnia, gdyż nie posiada potrzebnych leków. Kate decyduje się pomóc znajomej. Przez zalany parking dociera do wyjścia, po drodze zabierając swój kołczan i łuk. Gdy trafia do najbliższej apteki zastaje tam dwóch złodziei. Nakazuje im natychmiast zostawić leki, jednak gdy zaczyna mierzyć do nich z łuku, trzeci złodziej, którego nie dostrzegła, ogłusza ją. Gdy odzyskuje przytomność, orientuje się, że złodziei zatrzymali lokalni mieszkańcy, którzy podziękowali jej za pomoc i wręczyli szukane przez nią leki.

Później. Clint i Kate spotykają się przed drzwiami jego kamienicy. Dziewczyna pyta, czy może u niego przenocować, na co Clint się zgadza. Wchodzą do środka.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Hawkeye vol. 4 #7 Hawkeye vol. 4 #7 Hawkeye vol. 4 #7 Hawkeye vol. 4 #7 Hawkeye vol. 4 #7 Hawkeye vol. 4 #7 Hawkeye vol. 4 #7

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.