Avalon » Serie komiksowe » Avengers Arena » Avengers Arena #3

Avengers Arena #3

Avengers Arena #3

"Earth Girls Aren't Easy"

Postacie
Zapowiedź

• X-23 vs. Cammi!
• Tajemnicza osoba vs. Sentinel!
• Kto morduje ich, kiedy śpią?
• Darkhawk to śmierć!

Cytat

Darkhawk: "Come on now... If you gonna make that much noise back there, we might as well cut the crap. Show or cards. But I'll warn you.. I'm all in."

Streszczenie

Murder World, Dzień 8.

Nocne ataki zaczęły się cztery dni temu. Pierwszy miał miejsce przy obozie Nico i Chase'a. Drugi odbył się na członków Akademii Braddocków, następnej nocy to samo spotkało członków Akademii Mścicieli. Nikt jeszcze nie zginął, ale to dopiero początek. Cammi obserwuje ostatnie miejsce, które według niej będzie obiektem ataku. Obserwuje Justona Seyferta, któremu w końcu udaje się naprawić swojego Sentinela. Robot właśnie ostrzega o pojawieniu się wroga. Cammi musi zmienić swoją lokalizację, ponieważ nikogo nie może dostrzec. Sentinel wybucha, odrzucając ją w śnieg. Widzi, że ktoś ją zauważył, dlatego się wycofuje. Darkhawk kieruje się śladami, które zostawiła, aż dociera do jej obozu. Dziewczyna go atakuje, on odpowiada ogniem.

Peak, orbitalna kwatera S.W.O.R.D., wcześniej. Agentka Brand przesłuchuje swojego więźnia. Pobrana próbka DNA wskazuje, że tym więźniem jest Camille "Cammi" Benally, trzynastoletnia ziemska dziewczyna, która zniknęła dwa lata temu. Abigail zastanawia się, jak to możliwe, że Cammi potrafi to co potrafi. Jest bowiem w posiadaniu dużej ilości materiałów dokumentujących jej przestępczą działalność z ostatnich osiemnastu miesięcy. Agentka prezentuje jeszcze jeden film. Star-Lord, Nova, Drax i Cammi podczas Anihilacji. Brand ma nadzieję, że dziewczyna w końcu zacznie z nią rozmawiać.

Cammi rozpoznaje Darkhawka. Wie już, że jego broń jest ustawiona na ogłuszanie, dlatego zaczynają rozmawiać. Okazuje się, że oboje szukają tej samej osoby – odpowiedzialnej za ataki. Dziewczyna zastanawia się również czy Powell nie jest czasem za stary na udział w zabawie Arcade'a. Chris odpowiada, że to pewnie zasługa jego wcześniejszych osiągnięć z New Warriors. Postanawiają sprawdzić pozostałe ślady stóp, które zauważyli. Cammi wędruje po śniegu. W pewnym momencie ślad się urywa, a z pod śniegu atakuje ją X-23. Laura wyczuwa, że nie jest to zapach, którego poszukuje więc zostawia dziewczynę i rusza dalej.

Agentka Brand jest pod wrażeniem dokonań Cammi. Jednak jest ona poszukiwana w siedmiu różnych systemach gwiezdnych. Wymienia jej wszystkie możliwe warunki ekstradycji. Przedstawia również wyjście alternatywne, jeśli tylko usłyszy jakieś odpowiedzi. Cammi zgadza się mówić, pod warunkiem, że nie zostanie odesłana na Ziemię.

Cammi jest zdenerwowana. Uważa się za głupią i powolną dziewczynę. Postanawia to zmienić. Odrzuca cały swój sprzęt i rozpoczyna trening.

Darkhawk śledzi w lesie swojego przeciwnika. Wie, że tam jest, słyszy go. Jest w pełni przygotowany, a jego strój przechodzi w tryb bojowy. Niespodziewanie dla niego, całą broń zaczyna się rozpadać, a jego kryształ wyrywa się z jego piersi. Chris Powell pada bezwładnie na ziemię... martwy?

Autor: Sc0agar4k

Galeria numeru

Avengers Arena #3 Avengers Arena #3 Avengers Arena #3 Avengers Arena #3 Avengers Arena #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.