Avalon » Serie komiksowe » All-New X-Men » All-New X-Men #5

All-New X-Men #5

Postacie
Zapowiedź

• Pierwsza historia tej nowej serii zbliża się do końca.
• Jeden z oryginalnych X-Men zmieni się na zawsze!

Cytat

Marvel Girl: "How did I die?"
Beast: "Which time?"
Marvel Girl: "Oh man..."

Streszczenie

Baza X-Men. Marvel Girl oraz młodszy i starszy Hank odbywają telepatyczną konwersację w umyśle tego drugiego. Beast umiera i jest tego świadom. Młodszy X-Man ogląda kalkulacje i obliczenia jakie robił McCoy, aby sobie pomóc i zauważa wśród nich błąd. Chwilę później dwunastolatek wyrzuca X-Men z sali, aby móc w spokoju pracować.

Uniwersytet w Dallas. Młody mutant Benjamin właśnie został wyrzucony ze szkoły i wyprowadza się z akademika. Na zewnątrz spotyka, ubranego w cywilne ciuchy, Cyclopsa. Cyke chce, by chłopak przyłączył się do niego. Chwilę później Magik teleportuje ich do budynków Weapon X - nowej "Szkoły młodych talentów im. Charlesa Xaviera".

Umysł Beasta. Marvel Girl i Hank rozmawiają o tym, dlaczego futrzak zabrał oryginalnych X-Men do przyszłości. Poruszają temat Cyclopsa - jak daleko oddalił się od swoich młodzieńczych ideałów. W końcu Jean prosi przyjaciela, aby powiedział jej jak zginęła. Ten pokazuje jej wszystko, całe jej spektakularne życie.

Roztrzęsiona Jean wychodzi z sali w asyście Kitty. Hank zostaje sam na sam z chorym sobą.

Na dziedzińcu przed szkołą Scott zarzeka się przed X-Men, że nie popełni tych wszystkich czynów o które się go oskarża. Logan głośno proponuje, iż zabije chłopaka, dzięki czemu Charles będzie żył.

Rozmowę przerywa pojawienie się dwóch McCoy'ów. Beast został wyleczony, przypłacił kurację zmianą wyglądu na małpi. Niebieski futrzak dodaje, że nigdy nie czuł się lepiej. Chce, aby oryginalni X-Men wrócili do swoich czasów.

Jean protestuje. Nie chce wracać, wie, że Xavier wymaże im pamięć o podróży do przyszłości, dlatego postanawia, iż najpierw naprawią świat. Tylko Warren chce wracać, ale zostaje przegłosowany.

Kitty zgłasza się do prowadzenia i opieki nad drużyną.

Scott chce porozmawiać z Jean, ale ta każe mu się wynosić.

Autor: redevil

Galeria numeru

All-New X-Men #5 All-New X-Men #5 All-New X-Men #5 All-New X-Men #5 All-New X-Men #5

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.