Avalon » Serie komiksowe » Punisher: War Zone vol. 3 » Punisher: War Zone vol. 3 #1

Punisher: War Zone vol. 3 #1

Postacie
Zapowiedź

• Punisher kontra Avengers!

Streszczenie

Spider-Man z gazety dowiaduje się, że Punisher użył jego sieci do zdobycia biurowca the Exchange. Nie jest zadowolony.

Dwóch policjantów omawia ostatnie wydarzenia związane ze śmiercią Bolta i 2 innych funkcjonariuszy. Nie wiedzą, czy to rzeczywiście wina Punishera, ale obstawiają, że od dawna nie ma go już w kraju. Nie zauważają, jak ten właśnie koło nich przechodzi i udaje się do wielopoziomowego parkingu. Tam chce wsiąść do swojej furgonetki. Nagle sieć przykleja jego rękę do szyby. Spider-Man jest bardzo niezadowolony, że jego sieć została wykorzystywana do mordowania ludzi. Nie ma zamiaru odpuścić. Frank w końcu się uwalnia i zaczyna się walka. Castle nie ma jednak większych szans. Wykorzystując gadulstwo swojego przeciwnika udaje mu się ostatecznie rzucić granat. Siła wybuchu powala Parkera na ziemię. Zanim udaje mu się uwolnić zostaje znokautowany. Kiedy udaje mu się pozbierać, Punishera już dawno nie ma i w dodatku zabrał mu jedną z wyrzutni sieci.

Avengers zbierają się w swojej wieży. Nie wiedzą, kto zwołał zebranie, ale mają nadzieję, że to coś ważnego. Każdy ma już plany na dziś. Spider oznajmia, że pora pozbyć się Punishera. Wszyscy bagatelizują problem. Parker nie odpuszcza i robi wszystkim monolog na temat etyki i roli bohatera. Jedynie Cap daje się przekonać. Stark będzie musiał stworzyć więzienie, w którym zamkną Franka, zaś Black Widow ma go złapać. Pajęczak ma się trzymać od tego z dala, ponieważ jest zbyt zaangażowany w tą sprawę.

Punisher wchodzi do swojej kryjówki w piwnicy domu. Po chwili dołącza do niego Logan. Frank ostrzega go o pułapkach fosforowych rozmieszczonych w budynku. Nic lepiej nie wypala za tobą śladów. Wolverine informuje Castle'a o polowaniu organizowanym przez Avengers. Frank odjeżdża, a Logan specjalnie detonuje ładunki z fosforem, aby zatrzeć ślady ich spotkania.

Autor: Spell

Galeria numeru

Punisher: War Zone vol. 3 #1 Punisher: War Zone vol. 3 #1 Punisher: War Zone vol. 3 #1 Punisher: War Zone vol. 3 #1 Punisher: War Zone vol. 3 #1 Punisher: War Zone vol. 3 #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.