Avalon » Serie komiksowe » All-New X-Men » All-New X-Men #4

All-New X-Men #4

Postacie
Zapowiedź

• Oryginalna piątka X-Men spotyka się ze swoimi odpowiednikami i nie jest to spokojne spotkanie!

Streszczenie

Teksas. Starszy Summers patrzy na młodszą wersję X-Men i analizuje, czy są oni prawdziwi, czy są też czyimś wytworem. Wszystkie jego myśli słyszy Jean. Nagle w umyśle Scotta pojawia się informacja o zabiciu przez niego Xaviera. Marvel Girl, przestraszona tą wizją, telekinetycznie odrzuca Cyclopsa i stojącego obok, Magneto. Podczas upadku wizjer starszego Summersa spada i energia z jego oczu rozprzestrzenia się wokół. Młodszy Scott zasłania Jean i sam strzela kontrując moc swojej starszej wersji.

Teraźniejszy Scott znajduje swój wizjer, dołącza do niego Magneto i razem teleportują się z miejsca walki.

Młodzi X-Men są zdumieni widokiem swojej przyszłości - uciekający mistrz magnetyzmu współpracuje z Cyclopsem, który z kolei zabił Profesora.

Jeden z widzów nagrał całe zdarzenie, co więcej prócz X-Men i rewolucjonistów nagrał także młodego mutanta Benjamina. Twarz chłopaka pozna cały świat.

Weapon X. W bazie pojawia się dwójka młodych mutantów - Eva Bell i Christopher Muse.

Chwilę później Magik przyprowadza Scotta i Magnusa. Summers od razu oddala się od reszty. Magneto informuje o pojawieniu się oryginalnych X-Men Emmę.

Szkoła im. Jean Grey. Beast leży nieprzytomny. Kitty ponownie próbuje połączyć się z Richardsem, jednak wciąż bez rezultatu. Bobby jest roztrzęsiony po spotkaniu z młodszą wersją siebie.

Kolorado. Jean odzyskuje przytomność. Powoli uczy się radzić sobie z natłokiem myśli, jakie słyszy. Bobby i Angel chcą wracać do domu, ale Hank chce pomóc swojemu starszemu ja.

Weapon X. Frost podchodzi do siedzącego na dworzu Summersa. Były lider X-Men domyślił się kto i w jakim celu sprowadził oryginalnych X-Men.

Szkoła. Ororo ma zamiar ruszyć na poszukiwanie przybyszów z przeszłości, ale ci wracają sami. Hank od razu udaje się do laboratorium, gdzie leży Beast. Starszy Bobby znów krzyczy na widok swojej młodszej wersji. Nagle stan Beasta pogarsza się dramatycznie - jego serce zamiera.

Autor: redevil

Galeria numeru

All-New X-Men #4 All-New X-Men #4 All-New X-Men #4 All-New X-Men #4 All-New X-Men #4 All-New X-Men #4 All-New X-Men #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.