Avalon » Serie komiksowe » Minimum Carnage: Omega » Minimum Carnage: Omega

Minimum Carnage: Omega

Postacie
Zapowiedź

• Houston w ogniu, gdy diabelski plan Carnage'a może być jego ostatnim.
• Najniebezpieczniejsi z pajęczej rodziny zjednoczeni, gdy stawką jest los ludzkości.

Streszczenie

W Galerii, pasażu handlowym w Houston w Teksasie, klienci nagle zaczynają wymiotować krwią, a to za sprawą armii miniaturowych symbiotów, które po chwili łączą się w jednego, wielkiego Carnage'a.

W Microversum Endeavor zbliża się do Spacewall, gdzie bariera między dwoma światami jest najcieńsza. Na pożegnanie Marionette wręcza herosom kilka miotaczy i granatów sonicznych, a Redeemer wyjaśnia, że to symbiot pomoże im w powrocie do ich świata. Po chwili tak właśnie się dzieje, a cała trójka Ziemian zjawia się w Houston – okazuje się jednak, że są miniaturowej wielkości. Nie przeszkadza to jednak Carnage'owi, który ich atakuje, wypuszczając na nich swoje miniaturowe klony. Herosi w końcu dają się schwytać, a morderca wini ich za to, że zmusili go od powrotu na Ziemię – chciał bowiem pozostać w Microversum i terroryzować jego mieszkańców. Wtedy jednak jego przeciwnicy wracają do ludzkich rozmiarów, uwolniwszy się więc, wracają do walki. Scarlet Spider szybko jednak zostaje odrzucony, a Kasady stwierdza, że Venom powinien był pozwolić na to, by scalili się w jedno i podbili Microversum. Postanawia pożreć "ojca", ten jednak, już w ustach Carnage'a, detonuje granat soniczny, uwalniając się i powalając przeciwnika. Kaine pomaga osłabionemu kompanowi, zauważa jednak, że Kasady nadal żyje i wbija swe żądło w jego czaszkę. Venom powstrzymuje Spidera przed kolejnym ciosem, ten jednak stwierdza, że jeśli go nie zabiją, łotr znowu wróci i zacznie mordować. Thompson odpiera , że musi być jakieś inne wyjście, Scarlet nie jest jednak przekonany i odchodzi.

Jakiś czas później. Agenci S.H.I.E.L.D. i Avengers rozmontowują Prometheus Pit, a jej twórczyni, doktor Ketola, rezygnuje ze swojej pracy i postanawia zająć się mężem. Mieszkańcy Houston opłakują śmierć dwudziestu trzech ofiar masakry w Galerii. A w więzieniu o bliżej niesprecyzowanej lokalizacji naukowiec informuje Venoma, że Cletus Kasady został praktycznie poddany lobotomii – to jednak oznacza, że pełną kontrolę nad ciałem posiada symbiot.

Autor: S_O

Galeria numeru

Minimum Carnage: Omega Minimum Carnage: Omega Minimum Carnage: Omega Minimum Carnage: Omega Minimum Carnage: Omega Minimum Carnage: Omega Minimum Carnage: Omega

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.