Avalon » Serie komiksowe » Uncanny X-Force » Uncanny X-Force #32

Uncanny X-Force #32

Uncanny X-Force #32

"Final Execution" Part 8 "Opposite of Progress"

Postacie
Zapowiedź

• FINAL EXECUTION zbliża się do swojego brutalnego finału!
• X-Force w końcu stają naprzeciwko nowego Brotherhood of Evil Mutants w pełnym składzie!

Streszczenie

Daken dokonuje przeglądu dziwnego pomieszczenia. Przy okazji rozpatruje motywy swojego działania. Zrobi wszystko, aby zyskać respekt ojca.

Wolverine i Psylocke próbują się dostać do bazy Brotherhood pod wodą. W maskach do nurkowania dostają się na miejsce. Logan wycina wejście do środka.

Korytarzami bazy biegną Deadpool i Evan. Wade stara się przedrzeć niezauważony, ale Genesis nie wie czy może mu zaufać. Wie co X-Force zrobili i chce o tym porozmawiać. Kiedy Deadpool próbuje go przekonać o swoich i Fantomexa motywach zostają zaskoczeni przez Bractwo. Wade chce chronić dzieciaka i zasłania go swoim ciałem. W tym samym czasie zostaje zaatakowany przez Omega Black, i jego ciało zaczyna drążyć szybko postępujący rak. Udaje mu się uwolnić i rozpoczyna walkę. Idzie mu całkiem nieźle i udaje mu się nawet pokonać Bloba. Nagle Evan powala go od tyłu swoimi promieniami. Koło niego stoi Shadow King. Genesis ufa bractwu. Powiedzieli mu prawdę i nie zabili go.

Mystique odzyskuje przytomność na statku. Pilnuje jej Nightcrawler. Rozpoczynają rozmowę o ich wzajemnych relacjach w różnych rzeczywistościach. Kurt opowiada jej o planowanej zemście na Blobie. Raven zaczyna nim manipulować. Wmawia mu, że Wolverine niczym się nie różni w obu ich światach. Nie jest dobrym człowiekiem. Do tego ona może dać mu jego upragnioną zemstę. E.V.A. próbuje jej przeszkodzić, ale nikt jej nie słucha.

Wade zostaje przywiązany do fotela w laboratorium. Daken chce, aby Evan w końcu założył swój kostium. Jeśli niedługo tego nie zrobi, syn Logana uzna go za wroga. Rozkazuje umieścić raka w mózgu Deadpoola i zacząć poszukiwania reszty X-Force.

Reszta Brotherhood jest na mostku. Wiedzą, że niedługo zostaną zaatakowani. Nie wiedzą jednak, że ten czas już nadszedł. Spada na nich Wolverine. Udaje mu się powalić Skinless Mana oraz Omega Red i Omega White. Teraz czas na pojedynek z Sabretoothem.

Betsy łączy się telepatycznie z Deadpoolem, który jest już bliski śmierci. Przekazuje on Psylocke to co zdołał się dowiedzieć o Evanie. Ich połączenie zostaje wykryte przez Shadow Kinga, który wdziera się do umysłu kobiety.

Logan szykuje się do wykończenia Creeda, kiedy na miejsce teleportuje się Kurt oraz E.V.A. Nagle ta druga atakuje Wolverine'a. Do jego ciała dostaje się toksyna o bardzo szybkim działaniu. Bohater pada na ziemię. Okazuje się, że to nie członkini X-Force, a Mystique. Nightcralwer przeprasza kolegę, ale dla niego najważniejsza jest zemsta.

Autor: Spell

Galeria numeru

Uncanny X-Force #32 Uncanny X-Force #32

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.