Avalon » Serie komiksowe » Dark Avengers vol. 2 » Dark Avengers vol. 2 #182

Dark Avengers vol. 2 #182

Dark Avengers vol. 2 #182

"Nothing Stops Justice"

Postacie
Zapowiedź

• To musiało się stać! Dark Avengers vs. Thunderbolts!
• Kto może przyjść Thunderbolts z pomocą? Oryginalny Juggernaut, Cain Marko!

Streszczenie

Boss Cage żąda wyjaśnień. Podłożył Mr. Hyde'owi podsłuch i zna ich plan. Chce wiedzieć, czy po ich powrocie jego świat przestanie istnieć. Po uzyskaniu potwierdzenia włącza zasilanie.

Tymczasem Avengers wraz z Fantastic Four opanowują kompleks Raft. Po włączeniu przekazu energii całość się sypie. Aby to wyłączyć będą potrzebowali kogoś po drugiej stronie przekazu.

Do Sharzhadu dociera Quinjet. MACH V i Songbird wyskakują z niego i cała mocą uderzają w pole siłowe. Niestety im się nie udaje. Od razu zauważają ich Cage i Skaar. Kiedy spotykają się, Melisa wyjaśnia szefowi obecna sytuację, oraz przekazuje dane od Ghosta z przyszłości. Właśnie dowiedzieli się, że Avengers przeniosą odbiornik w kosmos, ponieważ niedługo wybuchnie. Bohaterowie próbują rozwalić mury miasta, aby dostać się do środka, ale bez efektu. Skaar dalej nie może się przemienić, a Marko nie ma już swoich mocy. Nagle otwiera się portal, przez który przechodzą Thunderbolts. Od razu Man-Thing otwiera portal do wymiaru Cytoraka. Dzięki temu Juggernaut odzyskuje swą moc. Bierze potężny rozbieg, po czym rozwala mur. Wszyscy szybko docierają na miejsce i rozpoczyna się walka z Dark Avengers. Przewaga liczebna jest znacząca i mimo postawienia wysoko poprzeczki złoczyńcy padają. Przy okazji walki giną członkowie nadzoru. Niestety Wender dalej przesyła energię.

Centurius wyrywa miecz Skaarowi i przebija nim biednego mutanta. Transfer energii zostaje przerwany. W przyszłości Boss Cage z radością obserwuje jak jego świat znika. Songbird odnajduje Troll i zapewnia ją o swojej trosce i przyjaźni. Dziewczynka z wdzięcznością przytula się do Melisy.

Autor: Spell

Galeria numeru

Dark Avengers vol. 2 #182 Dark Avengers vol. 2 #182 Dark Avengers vol. 2 #182 Dark Avengers vol. 2 #182 Dark Avengers vol. 2 #182 Dark Avengers vol. 2 #182

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.