Avalon » Serie komiksowe » Avengers vol. 4 » Avengers vol. 4 #31

Avengers vol. 4 #31

Avengers vol. 4 #31

"End Times" Part 1

Postacie
Zapowiedź

• Ostatnia wybuchowa historia o Avengers autorstwa Briana Bendisa!
• Podczas gdy Avengers próbują się uporać z konsekwencjami AvX, Tony Stark przechwytuje sygnał, który może ich zaprowadzić wprost do przyjaciela... lub śmiertelnego wroga.

Streszczenie

Gdzieś, ale na pewno nie na Ziemi. Kobieta ucieka przed ścigającymi ją w futurystycznych samolotach kosmitami. Udaje jej się zestrzelić pojazdy przeciwników, jednak jej też zostaje uszkodzony. Rozbiwszy się, musi się obronić przed ostatnim z kosmitów, również pozbawionym transportu. Udaje jej się przejąć jego włócznię i go zabić. Widząc znajdujące się na horyzoncie miasto, kobieta wznawia podróż, tym razem pieszo.

Avengers Tower. Wszyscy Mściciele śpią snem sprawiedliwego – poza Captainem Americą, który obserwuje na ekranach rozwój sytuacji po wojnie z X-Men. Nagle pojawia się przed nim Wonder Man, stwierdzając, że czegokolwiek Steve by nie robił, i tak nie wygra z mediami. Rogers pyta, co Williams tu robi. Ten przyznaje, że chciał ich przeprosić. Wyjaśnia, że sam nie wie, co go napadło – podejrzewa, że przeżywa załamanie nerwowe. Pyta, jak Captain radzi sobie ze śmiercią w ich szeregach, ten odpiera więc, że polegli Mściciele poświęcili się za te same ideały, za które oni obaj też chętnie oddaliby życie, po czym proponuje Simonowi pomoc. Nim jednak uda im się dojść do porozumienia, Wonder Mana atakuje Red Hulk. Po krótkiej potyczce Simon stwierdza, że wiedział, iż odzyskanie zaufania trochę mu zajmie, po czym pozbawia Rulka przytomności i znika.

Gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie. Kobieta przemyka się między kosmitami, w końcu docierając do jednego ze straganów. Pyta sprzedawcę o Cru-Saniego, a ten, przekupiony, wzywa swego wspólnika. Kobieta tłumaczy, że dowiedziała się o nim od świętej pamięci Ritch-Ellatani, i pyta, czy w istocie potrafiłby on wysłać sygnał w przestrzeń. Gdy kosmita pyta, o jaki sygnał chodzi, kobieta wyciąga kartę identyfikacyjną Avengers.

Avengers Tower. Śpiącego Starka budzi sygnał alarmowy w jego systemie komputerowym. Zdziwiony, sprawdza, o co chodzi, jednak to, co odnajduje, całkowicie go zaskakuje.

Gdzie indziej w Wieży pozostali Mściciele dyskutują o walce Rulka z Wonder Manem i zastanawiają się, co zrobić z Simonem. Dyskusję przerywa jednak Tony, który ogłasza, że właśnie odebrał sygnał alarmowy z jednej z kart identyfikacyjnych Avengers. Problem polega na tym, że dobiega on z Microversum.

Autor: S_O

Galeria numeru

Avengers vol. 4 #31 Avengers vol. 4 #31 Avengers vol. 4 #31 Avengers vol. 4 #31 Avengers vol. 4 #31 Avengers vol. 4 #31 Avengers vol. 4 #31

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.