Avalon » Serie komiksowe » Uncanny X-Force » Uncanny X-Force #31

Uncanny X-Force #31

Uncanny X-Force #31

"Final Execution" Part 7

Postacie
Zapowiedź

• The Final Exectution wrzuca wyższy bieg!
• To co zostało z X-Force, staje po raz ostatni przeciwko nowemu Brotherhood of Evil Mutants.

Streszczenie

Za 3 godziny w przyszłości. Mężczyzna klęczy wśród płonących ruin miasta. Trzyma w rękach nieprzytomną lub martwą kobietę. Podchodzi do niego Evan w zbroi Apocalypse'a. Uspokaja go. Nie mógł niczego zrobić. To musiało się tak skończyć.

X-Force wracają do swojej zniszczonej siedziby. Wita ich Deathlok. Informuje on drużynę o dwóch pilnych sprawach. On rusza w pościg za Ultimationem. Zniszczy jego oraz The World, który zabrał ze sobą. Po drugie Evan został porwany. Brotherhood zabrał go do ruin Genoshy. Tam torturami mają zamiar przeobrazić go w prawdziwego Apocalypse'a. To co zrobi teraz drużyna, wpłynie na przyszłość całego świata.

Kiedy X-Force lecą do Genoshy łączą się z nimi Beast i Kitty. Hank jest wściekły. Evan został porwany, a z Loganem nie można się było połączyć. Ostatecznie zgadza zostawić tę sprawę w rękach Wolverine'a, ale jeśli coś się stanie jego uczniowi, to X-Force odpowiedzą przed nim.

Sabretooth i Mystique leżą razem w łóżku. Podejrzewają, że Logan przeżył, ale przy odrobinie szczęścia reszta jego drużyny poległa. Para planuje jak przejmą dowodzenie w drużynie i przy pomocy chłopaka zawładną nad światem.

Evan jest uwięziony w jakimś pustym laboratorium. Przed nim wisi zbroja Apocalypse'a. Chłopak przeżywa prawdę o swoich rodzicach. Wujek Cluster go okłamał, a złoczyńcy mówili prawdę. Nagle przez drzwi wpada Fantomex. Genesis wita go serdecznie, ale okazuje się, że to tylko martwe ciało sterowane przez Skinless Mana. Daken przekonuje go, że powinien założyć zbroję. W niej jego moc będzie jeszcze większa i uchroni go przez telepatią. W niej będzie mógł zasmakować zemsty.

Obaj złoczyńcy odchodzą dyskutując. Znajduje ich Creed, który zabiera Dakena. Rozmawiają o postępach i o przygotowaniach na wizytę Logana. Idą przez całą bazę w kierunku kwatery Bloba. Ich baza mieści się w morzu pod Genoshą. Sabretooth dokonuje wywodu jakim to Wolverine jest hipokrytą. Jest taki jak oni, a ma się za lepszego. Ostatecznie docierają na mostek, gdzie Shadow King miesza w głowach Clan Omega, aby ci nienawidzili X-Force jeszcze bardziej.

Mystique wychodzi z pod prysznica. Podchodzi do niej Creed. Po pozorem zachowania tajemnicy zabiera ją do ruin miasta, aby nikt nie mógł ich podsłuchać. Okazuje się, że to pułapka. Sabretooth to tak naprawdę Psylocke. Betsy wydobywa z niej informacje o chłopcu. Grupa zaczyna kłócić się, co zrobią jeśli jednak Evan pęknie. Czy powinni go zabić. Zamieszanie wykorzystuje Deadpool, który znika.

Evan rozważa założenie zbroi. Podchodzi do niego Deadpool. Wade tym razem nie będzie mieć skrupułów przed zabiciem chłopaka.

Autor: Spell

Galeria numeru

Uncanny X-Force #31 Uncanny X-Force #31 Uncanny X-Force #31 Uncanny X-Force #31 Uncanny X-Force #31 Uncanny X-Force #31

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.