Avalon » Serie komiksowe » Avengers Assemble » Avengers Assemble #7

Avengers Assemble #7

Postacie
Zapowiedź

• Thanos rządzi!

Streszczenie

Thanos przyzywa do siebie Championa, Collectora, Contemplatora, In-Betweenera i Strangera. Taneleer jako pierwszy zauważa, że Szalony Tytan trzyma w rękach Cosmic Cube i pyta, czego pragnie on w zamian, ten odpiera jednak jedynie, że chciał, by zebrani Elders of the Universe wiedzieli, że to on ich zabił. Następnie używa artefaktu, by wymazać ich z istnienia.

Gdzie indziej w kosmosie Black Widow wysyła na Ziemię wiadomość o ostatnich wydarzeniach, po czym opuszcza Quinjet, by uratować unoszących się w przestrzeni Mścicieli. Przykłada maskę tlenową do ust Hulka, a gdy ten odzyskuje przytomność, Natasha wysyła go w kierunku Thora. Sama pomaga Captainowi Americe – który dzięki Serum Superżołnierza był w stanie przeżyć dłużej w pustce. Guardians of the Galaxy tymczasem odnajdują Hawkeye'a i Iron Mana i zabierają ich na pokład swojego statku, wtedy jednak atakują Badoon. Zielony cuci Thora, który przechodzi do kontrataku, sam Hulk zostaje natomiast zabrany przez Widow na pokład Quinjeta, który rusza na pomoc Odinsonowi. Podczas, gdy dzięki zaawansowanej technologii medycznej Star-Lordowi udaje się przywrócić Clinta i Tony'ego do życia, Mściciele przebijają się do hangaru okrętu Badoon. Wtedy Hulk wraca do walki, za radą Quilla wraz z Thorem przebijając się do centrum zasilania. Tam odnajdują samowystarczalne źródło zasilania statku, Star-Lord każe więc je zniszczyć, ostrzega jednak, że wywoła to implozję okrętu Badoon. Wiedząc, że Quinjet tego nie przetrwa, radzi więc Mścicielom przenieść się na pokład jego statku. Gdy okręt Badoon zostaje zniszczony, przed pojazdem herosów zjawia się Thanos, który stał się jednym z Cosmic Cube.

Autor: S_O

Galeria numeru

Avengers Assemble #7 Avengers Assemble #7 Avengers Assemble #7 Avengers Assemble #7 Avengers Assemble #7 Avengers Assemble #7 Avengers Assemble #7

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.