Avalon » Serie komiksowe » Dark Avengers vol. 2 » Dark Avengers vol. 2 #181

Dark Avengers vol. 2 #181

Dark Avengers vol. 2 #181

"Boss Level"

Postacie
Zapowiedź

• Działania Dark Avengers doprowadzają do Kataklizmu!
• Songbrid odkrywa spisek przeciwko Dark Avengers, Luke'owi Cage i Thunderbolts!

Streszczenie

Z powodu wydarzeń w Afryce na całym świecie dochodzi do serii wypadków. Wiele urządzeń elektrycznych wybucha. Tymczasem do swojego pałacu dociera Sultan. Próbuje doładować się z kryształu, ale okazuje się, że Ragnorak zmienił strukturę energii i jest ona teraz niestabilna. Klon uderza Magusa, a Ai wiąże go siecią. Na zewnątrz Luke i Skaar biegną w kierunku pałacu. Widzą, że pole siłowe wokół miasta zaczyna się kurczyć.

W Riker Mach V w końcu pokonuje napastników i udaje mu się wydostać na zewnątrz kompleksu. Tam zauważa przelatującego Quinjeta. Kieruje nim Pym. Wraz z nim są Walker oraz Marko. Po chwili dołącza do nich Songbird, która porwała nadzorców nad Thunderbolts.

W przyszłości mutanci wraz z Thinderbolts rozpoczynają atak na miasto. Udaje im się rozwalić mury, ale Man-Thing zostaje ciężko ranny. Satana zapewnia mu osłonę, aby mógł się bezpiecznie zregenerować. Każe reszcie drużyny przebić się do wieży energetycznej. W tym samym kierunku postanawia wyruszyć Boss Cage.

Na pokładzie Quinjeta nadzór wyjawia szczegóły swojego planu. Zdradzają, że Wender ma brata bliźniaka. Ich moc polega na tym, że potrafią przesyłać między sobą ogromne ilości energii. Kiedy usłyszeli o Sultanie postanowili dobrać się do jego nieskończonego źródła energii. Dzięki niej chcieli stworzyć więzienie z polem energetycznym nie do przebicia. Po chwili wszyscy docierają w rejon pałacu.

W przyszłości nadal trwa walka. Ostatecznie Man-Thing teleportuje drużynę do środka wieży. Ghost odpiera ostatni przekaz od Pyma. Informuje on o działaniach nadzoru. Ghost przygotowuje się do podpięcia stwora do źródła energii, kiedy gasną światła. Boss Cage wkracza do akcji.

Autor: Spell

Galeria numeru

Dark Avengers vol. 2 #181 Dark Avengers vol. 2 #181 Dark Avengers vol. 2 #181 Dark Avengers vol. 2 #181 Dark Avengers vol. 2 #181

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.