Avalon » Serie komiksowe » The Punisher vol. 5 » The Punisher vol. 5 #15

The Punisher vol. 5 #15

Postacie
Zapowiedź

• Punisher kontra NYPD!
• Nikt nie wygrywa.

Streszczenie

Na monitoringu Poulsen widzi masakrę zorganizowaną przez Punishera i Alves. Jest zrozpaczony. Dwójka bohaterów przygotowuje się do opuszczenia budynku. Sieć Spider-Mana się skończyła, więc muszą wyjść frontem. Najbliższe 4 piętra należą do Exchange, więc nie muszą się powstrzymywać. Wściekły Poulsen słysząc to poprzysięga zemstę. Dzwoni na policję.

Bolt i Clemons dalej obserwują mieszkanie Alves. Podejrzewają, że Norah może jej jakoś pomagać. Nagle dostają wezwanie.

Poulsen zabiera broń z sejfu i wychodzi z pokoju. Od razu otwiera ogień do bohaterów. Udaje mu się przebić do windy. Kiedy dojeżdża na parter otwiera ogień do zgromadzonych tam cywili.

Punisher postanawia użyć schodów. Winda to zbyt łatwa pułapka. Zrzuca liny na dno klatki schodowej i po nich dostają się na sam dół.

Na miejsce dociera policja. Dwóch mundurowych pada z ranami postrzałowymi. Clemons jest pewny, że to nie może być Punisher. To nie jego styl, w dodatku nigdy nie zabiłby policjanta. Po chwili na miejscu zjawiają się także media wraz z Norah.

Punisher oznajmia, że priorytetem jest wydostanie się z budynku. Poulsenem mogą zająć się kiedy indziej. Kiedy docierają do lobby znajdują prawdziwą masakrę. Ciała są wszędzie. Christian właśnie rzuca granat w próbującego uciekać mężczyznę. To znak dla policji. Wkraczają do akcji. Poulsen jest z siebie dumny. Nie liczy na to, że przeżyje. Chce jednak zabrać bohaterów ze sobą na dno. Zadzwonił na policję i powiedział, że za wszystko odpowiada Punisher.

Do środka wpadają granaty z gazem łzawiącym. Widoczność robi się zerowa. Do środka wkracza policja z Boltem na czele. Poulsen zaczyna strzelać na oślep. Frank i Alves zbliżają się do dwóch rożnych postaci w oparach gazu. Okazuje się, że Punisher zastrzelił Poulsena, zaś Rachel Bolta, który właśnie się wykrwawia. Kobieta jest zdruzgotana. Frank wręcza jej mundur nieprzytomnego policjanta, po czym wyprowadza ją z budynku.

Autor: Spell

Galeria numeru

The Punisher vol. 5 #15 The Punisher vol. 5 #15 The Punisher vol. 5 #15 The Punisher vol. 5 #15 The Punisher vol. 5 #15 The Punisher vol. 5 #15

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.