Avalon » Serie komiksowe » Dark Avengers vol. 2 » Dark Avengers vol. 2 #179

Dark Avengers vol. 2 #179

Postacie
Zapowiedź

• Czy najgroźniejsi złoczyńcy w historii ocalą Luke'a Cage'a przed jego przyszłością?
• Epicka historia o przeznaczeniu!

Streszczenie

Nadzór omawia postępy Dark Avengers. Cage im przeszkadza i muszą się go szybko pozbyć. Ich knowania podsłuchuje Songbird.

Przyszłość. Do walki z Bossem Cage dołączają złoczyńcy w przyszłości. Wspólnie z Thunderbolts udaje się im zwalić go z motoru. Centurius rozkazuje reszcie, aby odstąpiła od walki. Nie chce zadzierać z lokalnymi władzami. Zdesperowany Cage ustawia swój motor na samodestrukcję. Dochodzi do eksplozji nuklearnej.

Dark Avengers uczepieni Ragnoraka lecą w kierunku ich celu. Scarlet Witch doprowadza ich do skały pod którą ukryty jest Wender. Klon Thora rozbija ją swoim młotem. Wender zaczyna uciekać, ale Trickshot szybko go unieruchamia. June wyczuwa zbliżających się Cage'a, Skaara oraz Magusa. Trickshot każe ich Thorowi wysłać błyskawice w pobliże Luke'a. Zwraca to uwagę Sultana, który atakuje bohaterów.

W przyszłości Man-Thing przeniósł Thunderbolts i przestępców z przyszłości w bezpieczne miejsce. Daje im to nadzieję, że przypomni sobie jak korzystać ze swoich mocy i przeniesie ich w czasie. Zespół odrzuca ofertę przyłączenia się do ich towarzyszy w walce. Ghost wyciąga z sieci informacje o obecnej sytuacji. Walczyli z klonem potomka Luke'a Cage'a. Pod koniec XXI. wieku państwo Sharzhad wywołało globalny kryzys. Doszło do wojny. Z powodu obcej formy energii świat zmienił się do tego stopnia, że tylko mutanci byli w stanie się rozmnażać. Inni musieli zdać się na klonowanie. Duże obszary miejskie otoczono polami energii. Avengers ofiarowali swoje DNA, z których klonowano obrońców tych miast. Nagle drużyna otrzymuje transmisję od Pyma i Luke'a. Dowiadują się, że Ant-Man ustawił nadajnik, dzięki któremu będą w stanie namierzyć właściwą linię czasu i wrócić do domu. Aby jednak było do czego wracać muszą uprzedzić przeszłość o tym co ma się wydarzyć. W tym celu muszą dostać się do miasta. Akceptują ofertę przestępców z przyszłości. Razem włamią się do środka.

W przeszłości naczelnik Walker prosi MACH IV o włamanie się do nowo budowanego więzienia. Według zdobytych planów nie ma tam żadnych cel, za to są inne dziwne rzeczy.

Na pustyni Magus walczy z Cage'em i Skarrem. Bohaterowie dostają łupnia, ale ostatecznie syn Hulka ciska swoim mieczem, który wbija się w przeciwnika. Ten jednak podnosi się. Powala Luke'a, a następnie powstrzymuje szarżującego Skaara. Przy pomocy swoich mocy przemienia go z powrotem w chłopca. Teraz będzie mógł go zabić.

Autor: Spell

Galeria numeru

Dark Avengers vol. 2 #179 Dark Avengers vol. 2 #179 Dark Avengers vol. 2 #179 Dark Avengers vol. 2 #179 Dark Avengers vol. 2 #179 Dark Avengers vol. 2 #179

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.