Avalon » Serie komiksowe » Avengers Assemble » Avengers Assemble #6

Avengers Assemble #6

Postacie
Zapowiedź

• Thanos bierze Ziemię dla siebie!
• Avengers i Guardians of the Galaxy razem!

Streszczenie

Maria Hill przemawia do zebranych w Avengers Tower herosów – członków wszystkich trzech grup Mścicieli, a także Fantastycznej Czwórki – ujawniając, że Thanos zaatakował ich planetę i opuścił ją wraz z pewnym potężnym artefaktem. Po chwili z Ziemią kontaktuje się Tony Stark, wyjaśniając, że wraz z Guardians of the Galaxy zamierzają zaatakować Szalonego Tytana i odbić Cosmic Cube.

Na planecie Moord Thanos oświadcza, że Ziemianie przybędą, by odebrać mu artefakt, dlatego skontaktował się z Badoon – jeśli kosmitom uda się powstrzymać Mścicieli, dopóki on nie będzie gotowy do użycia Cosmic Cube, on uczyni z nich potęgę, z którą będą się musiały liczyć inne kosmiczne imperia.

Jakiś czas później. Tony rozkoszuje się perspektywą eksploracji kosmosu, gdy nagle oba statki zostają zaatakowane prze krążownik Badoon, który więzi je w wiązce ściągającej. Stark każe Strażnikom spocząć, zapewniając, że ma plan, a po chwili Thor i Iron Man atakują kosmitów. Ignorując prośbę Tony'ego, Star-Lord i jego drużyna – poza nadal niewielkim Grootem – ruszają do ataku. Badoon zaczynają zyskiwać przewagę, wtedy jednak z pancerza Iron Mana "wyrasta" Hulk – okazuje się, że był to fortel Starka, który nadal jest w Quinjecie. Zielony daje herosom szansę na kontratak, gdy jednak Hawkeye strzela do jednego z kosmitów, by dostać się do konsoli kontrolującej wiązkę ściągającą, ten opada na przycisk otwierający grodzie. Nagle wszyscy – herosi i łotrzy – zostają wyssani w przestrzeń kosmiczną.

Gdzie indziej Thanos w końcu zyskuje kontrolę nad Cosmic Cube.

Autor: S_O

Galeria numeru

Avengers Assemble #6 Avengers Assemble #6 Avengers Assemble #6 Avengers Assemble #6 Avengers Assemble #6 Avengers Assemble #6 Avengers Assemble #6

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.