Avalon » Serie komiksowe » Dark Avengers vol. 2 » Dark Avengers vol. 2 #178

Dark Avengers vol. 2 #178

Dark Avengers vol. 2 #178

"Executioner's Song"

Postacie
Zapowiedź

• Luke Cage odkrywa tajemnicę za śmiertelnie niebezpieczną misją Dark Avengers!
• Podróżujący w czasie Thunderbolts pojedynkują się z Doktorem Doomem!
• Skaar odkrywa cel Dark Avengers!

Streszczenie

Thunderbolts natychmiast po lądowaniu uciekają z wieży. Doom ustawił samodestrukcję i po kilku sekundach cały budynek znika w potężnej eksplozji. Z gruzów udaje się wyjść Man-Thingowi. Satana liczy, że stwór będzie w stanie zabrać ich w przeszłość do domu.

Ragnarok młotem niszczy piaskowe widmo Magusa. Po opadnięciu piachu na miejscu zjawiają się potwory wysłane przez władcę tego kraju. Do walki z nimi ruszają Avengers. Po walce June ma za zadanie określić, gdzie znajdą Walkera. Używa próbki jego krwi, aby go namierzyć, ale potrzebuje znaleźć się wyżej. Umożliwia jej to Ragnarok. Nagle Apaec dosięga siecią klona Thora i wraz z Burtonem uciekają. Cage domyśla się, że wszyscy jego podopieczni mają jakiś ukryty sposób komunikacji i postanowili uciec. Cage i Skaar ruszają w pościg.

Man-Thing nie ufa swoim mocom i według niego nie jest w stanie zabrać wszystkich do przeszłości. Po długich naleganiach ze strony Moonstone, Satany i reszty obiecuje spróbować. Nagle obok nich otwiera się ognisty portal, przez który przejeżdża na motorze ktoś wyglądający jak sędzia Dreed. Oskarża ich o zakłócenie porządku, który on przywróci. Thunderbolts próbują go powstrzymać, ale jeden po drugim padają pokonani. Ghost rozpoznaje u napastnika wiele technologii im współczesnych. Walce przygląda się grupka złoczyńców. Jeśli dołączą do walki powinni być w stanie zabić Boss Cage'a.

Autor: Spell

Galeria numeru

Dark Avengers vol. 2 #178 Dark Avengers vol. 2 #178 Dark Avengers vol. 2 #178 Dark Avengers vol. 2 #178 Dark Avengers vol. 2 #178

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.