Avalon » Serie komiksowe » Dark Avengers vol. 2 » Dark Avengers vol. 2 #177

Dark Avengers vol. 2 #177

Postacie
Zapowiedź

• Luke Cage odkrywa tajemnicę za śmiertelnie niebezpieczną misją Dark Avengers!
• Podróżujący w czasie Thunderbolts pojedynkują się z Doktorem Doomem!
• Skaar odkrywa cel Dark Avengers!

Streszczenie

Thunderbolts i ich wieża lądują w Latverii na początku XXI w. Od razu muszą stawić czoło armii Doombotów. Są w naprawdę poważnych kłopotach.

W teraźniejszości. Cage oznajmia, że dalej będzie przewodził drużynie, a Skaar będzie mu pomagał. Tylko Steve Rogers może go zwolnić. Chce, aby wprowadzić go w szczegóły misji. Muszą udać się do nowego afrykańskiego kraju – Sharzhadu. Są mocno zaawansowani technologicznie dzięki dostępowi do technologii obcych. Przewodzi mu Dagan Shah, który niedawno starł się z Red Hulkiem. Niedawno udało mu się złapać Erika Wendera, który potrafi przenosić ogromne ilości energii. Ich zadaniem jest odbicie Wendera. Otwiera się portal.

Podczas gdy drużyna walczy z robotami, Ghost udaje się do bagien w wieży do Man-Thinga. Próbuje namówić stwora, aby pomógł im w ucieczce i zmieniła machinacje Dooma, które przerzucą wieżę daleko w przyszłość. Niestety bez skutku.

Dark Avengers lądują na pustyni. Na ich drodze jest pole siłowe otaczające teren państwa. Ich moce nie mogą go przełamać. June używa swoich mocy i namierza ich cel. Nagle z piasku powstaje ogromna postać Sultana Magusa.

Walka trwa. Satana zostaje pochwycona przez prawdziwego Dooma. Dzięki temu może ona odesłać jego duszę z powrotem do piekła. Udaje mu się szybko powrócić, ale w tym czasie Thunderbolts wycofują się do swojej wieży. Cała armia Latverii chce na nich uderzyć, kiedy nagle znów przenoszą się w czasie.

W przyszłości ich pojawienie się zostaje odkryte. Na ich spotkanie wyrusza koleś podobny do sędziego Dreeda.

Autor: Spell

Galeria numeru

Dark Avengers vol. 2 #177 Dark Avengers vol. 2 #177 Dark Avengers vol. 2 #177 Dark Avengers vol. 2 #177 Dark Avengers vol. 2 #177 Dark Avengers vol. 2 #177

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.