Avalon » Serie komiksowe » Uncanny X-Force » Uncanny X-Force #27

Uncanny X-Force #27

Uncanny X-Force #27

"Final Execution" Part 3

Postacie
Zapowiedź

• X-Force lądują w miejscu, w którym ich jeszcze nie widziałeś.
• Nowy członek wstępuje do drużyny!

Streszczenie

Fantomex i Mystique dalej walczą na dachach. Kobieta wyjawia, że zatruła swojego przeciwnika podczas seksu i teraz nie może on korzystać ze swoich mocy. Jednocześnie zdradza, że Psylocke też została zaatakowana. Słysząc to Fantomex ucieka i odlatuje.

Genosha. Kid Omega próbuje sprowokować Evana. Nazywa go Apocalypsem i przyszłym mordercą. Przerywa to pojawienie się Creeda. Na pomoc koledze z klasy przychodzi Kid Gladiator. Nie ma szansy jednak się wykazać, ponieważ ląduje mu na głowie Blob. Evan próbuje uciekać, ale obezwładnia go Sabretooth. Kiedy na miejsce przybiegają nauczyciele znajdują tylko zbierających się z ziemi Kid Kladiatora i Quentina. Słysząc, kto był napastnikiem, Kitty podejrzewa, że mają do czynienia z nowym Brotherhood of Evil Mutants.

Nowy Jork. Fantomex dolatuje do hotelu, w którym zatrzymała się Psylocke. Przez okno dokonuje desantu. Tam spokojnie czeka na niego Shadow King. Od niego dowiaduje się, że jego ukochana jest w łazience. Tam znajduje Betsy płaczącą w wannie. Kiedy do niej podchodzi ta się panicznie go boi. Przerywa mu pojawienie się Weapon III, który łapie go swoimi mięśniami. Napawa się poniżeniem swojego przeciwnika. Jean-Phillip jednak podnosi się, powala Skinlessmana i oddaje kilka strzałów. Podnosi Psylocke i wraz z nią, ucieka przez okno do E.V.A.’y. Betsy się udaje, ale Fantomex w ostatniej chwili zostaje złapany przez Weapon III. Zanim zostaje wciągnięty do budynku, każe statkowi odlecieć. Kilka chwil później Skinlessman wycina mu serce napawając się każdą sekundą swojego triumfu.

Psylocke leci w kierunku kryjówki X-Force. Chce, aby statek zawrócił, ale E.V.A. odmawia. Wie, że Fantomex nie żyje i wypełni jego ostatnią wolę. Bez łączącej ją z nim więzi jest z nią coraz gorzej. Ostatecznie rozbija się w pobliżu schronienia Gateway'a. Po chwili z ognia wychodzi E.V.A. w humanoidalnym ciele.

Psylocke wraz z aborygenem i robotem dociera do jaskini. Tam czeka już na nich reszta X-Force. Wówczas łączy się z nimi Daken. Przyznaje się, że to on stoi za tym wszystkim. Dołącza do nich Ultimaton, który wypełnia teraz polecenia syna Logana i skręca kark Gateway'a. Bez Fantomexa robot wraca do swojego pierwotnego oprogramowania – zabijania mutantów. Po chwili cała jaskinia eksploduje. Wszystko obserwują na monitorze Brotherhood of Evil Mutants. Jest z nimi Evan.

Autor: Spell

Galeria numeru

Uncanny X-Force #27 Uncanny X-Force #27 Uncanny X-Force #27 Uncanny X-Force #27 Uncanny X-Force #27

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.