Avalon » Serie komiksowe » The Punisher vol. 5 » The Punisher vol. 5 #12

The Punisher vol. 5 #12

Postacie
Zapowiedź

• Doskonałe miejsce startu dla nowych czytelników.
• "The Omega Effect" daje o sobie znać.
• Nawet karanie ma swój kodeks i Frank Castle zamierza go użyć dla Rachel Cole.

Streszczenie

Bolt i Clemons obserwują mieszkanie Rachel. Oscar gratuluje partnerowi jego postępowania. Cieszy się, że ten w końcu przyznał się do współpracy z Punisherem. Nie wiedzą, że obserwuje ich Rachel. Kobieta widzi, że nie dostanie się do mieszkania, więc wymyśla nowy plan.

Norah właśnie zabawia się w sypialni z Philem. Przerywa im domofon. Winter nie wytrzymuje i biegnie sprawdzić kto to, czym wkurza swojego chłopaka. Okazuje się, że to Rachel. Alves chce prosić o przysługę. Norah wykorzystuje okazję i robi przyjaciółce wyrzuty o podglądanie jej notatek, ale zgadza się pomóc.

Oscar widzi, że do budynku chce wejść Norah. Zaczepia ją, a ta ze spokojem mówi, że - tak jak oni - prowadzi tu dochodzenie. Chce popytać sąsiadów o Rachel. Oczywiście na górze wchodzi do mieszkania przyjaciółki. Tam czeka już Punisher. Chce wiedzieć, gdzie jest właścicielka.

Rachel siedzi w knajpie i czeka na Norah. Dostaje sms z instrukcją udania się na tyły budynku. Tam Frank zaczyna ją opieprzać za sentymentalne przywiązanie do pamiątek po mężu, po które wysłała Winters. Rachel chce odzyskać swoje rzeczy i atakuje. Szamoczą się przez dłuższą chwilę i ostatecznie Castle wygrywa. Jeśli chce odzyskać swoje rzeczy, musi iść za nim.

W kryjówce Frank robi jej wyrzuty o jej akcje przy okazji Omega Drive. Każe jej opróżnić kieszenie. Oddziela broń od rzeczy prywatnych. W jej życiu nie ma już miejsca na przyjemności. Ona umarła na tym weselu, a martwi nie mają uczuć. Jeśli nie może się tego wyzbyć, niech podda się policji i wynajmie adwokata. Jeśli chce dalej brać udział w tej wojnie, musi pozbyć się rzeczy, które ją rozpraszają. Rachel bez słowa spala zdjęcie swojego męża.

Autor: Spell

Galeria numeru

The Punisher vol. 5 #12 The Punisher vol. 5 #12 The Punisher vol. 5 #12 The Punisher vol. 5 #12 The Punisher vol. 5 #12 The Punisher vol. 5 #12

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.