Avalon » Serie komiksowe » Captain America vol. 6 » Captain America vol. 6 #13

Captain America vol. 6 #13

Captain America vol. 6 #13

"Shock to the System" Part 3

Postacie
Zapowiedź

• Tajna tożsamość Scourge'a ujawniona!

Streszczenie

Lotnisko. Przekupiony agent Jack Garrett postanawia dać nogę. Nie chce czekać, aż ktoś go zabije, jak innych. Nagle staje przed nim Captain America. Garrett nie ma zamiaru się poddać. Rzuca się do ucieczki. Pojawiają się napastnicy z Hydry. Cap, zamiast go pokonać, musi go przed nimi chronić. Szybka akcja eliminuje napastników. Od Porcupine'a żąda wszelkich informacji o Gyrichu.

Ten jest własnie w opałach, ponieważ Scourge postnawia wyładować na nim swoją złość. Dannis czuje, że Henry zrobił coś z jego głową. Nie czuje się sobą. Nagle Gyrich używa dziwnego pilota i jego podopieczny się uspokaja. Nic nie pamięta ze swojego ataku szału, ale wie, że narozrabiał. Przeprasza.

Cap planuje złapanie Gyricha. Jeśli ich dane się potwierdzą, złapią go na spotkaniu. Dwie godziny później Henry przychodzi na spotkanie z Garrettem w parku. Szybko zostaje otoczony i aresztowany. 

Port w Baltimore. Roger Manning kończy pracę i idzie do domu. Nagle rzuca się na niego Captain America ratując przed kulami snajpera. Manning to kolejny skruszony złoczyńca – Porcupine.

W skrzydle medycznym Dimondback odzyskuje przytomność. Kiedy słyszy, że Cap ruszył za Scourgem wpada w panikę. Ona wie, kto kryje się pod maską. To D-Man. Ten właśnie leży z karabinem na kontenerze i celuje do Steve'a.

Autor: Spell

Galeria numeru

Captain America vol. 6 #13 Captain America vol. 6 #13 Captain America vol. 6 #13 Captain America vol. 6 #13 Captain America vol. 6 #13 Captain America vol. 6 #13 Captain America vol. 6 #13

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.