Avalon » Serie komiksowe » Dark Avengers vol. 2 » Dark Avengers vol. 2 #176

Dark Avengers vol. 2 #176

Dark Avengers vol. 2 #176

"Whatever Happened To the Thunderbolts"

Postacie
Zapowiedź

• Dark Scarlet Witch. Dark Spider-Man. Trickshot. Ragnarok. Luke Cage...?

Streszczenie

Era plejstoceńska w okresie powstania gatunku ludzkiego. Ku zdezorientowaniu małpoludów, nagle materializuje się wieża Thunderboltów. Drużyna znów zaczyna się kłócić. Wszystko przez to, że znów cofają się w czasie. Dyskusje przerywa Centurius, który odkrywa innego podróżnika w czasie, którego zakłócenia prawdopodobnie spowodowały ich kłopoty. Odbierają jego sygnał niedaleko. Moonstone rusza do akcji.

Tajemniczy nieznajomy walczy właśnie z praprzodkami rekinów. Z ostatniej sekundzie ratuje go Karla. Mężczyzna traci przytomność, kiedy ta zabiera go do wieży. Po drodze zauważa, że jej koledzy znów przenoszą się w czasie. Zdenerwowana Moonstone oskarża o to Satanę, która jakoby specjalnie chciała tu zostawić Karlę. Przerywa im Boomerang. Wszystko przez to przez jakie czasy się przemieszczają. Dodatkowo obserwuje ich Uatu.

Podróżnicy w czasie są świadkami przybycia na ziemię Celestiali, aby ostatecznie trafić do czasu, kiedy powstaje pierwsze życie na Ziemi. Ghost zauważa, że mokradła Man-Thinga wyciekają z wieży i zalewają okolicę. Moonstone szybko leci, aby załatać dziurę. W tym momencie przytomność odzyskuje ich gość. Przyznaje, że znalazł się w przeszłości z powodu swojego byłego mistrza. Pochodzi z XXI. wieku. Drużyna dostrzega na bagnami dziwną mgłę. Ruszają, aby to zbadać. Ku ich zaskoczeniu z oparów wynurza się Man-Thing. Stwór w dodatku potrafi mówić. To przez niego cofali się w czasie. Musiał zjawić się na Ziemi zanim powstało tu życie, aby to on mógł je rozpocząć. Nie jest na razie w stanie odpowiedzieć na pytania i idzie do swoich lochów odpocząć. Teraz bez problemów mogą wrócić do domu.

Kiedy jadą windą do sterowni, napęd zostaje uruchomiony. To gość, którego uratowali. Okazuje się, że mają do czynienia z Doomem. Ma zamiar użyć wieży do powrotu do swoich czasów. Zaprogramował także komputer, aby następny skok zabrał resztę do dalekiej przyszłości i tam doprowadził do autodestrukcji. Nikt nie może się dowiedzieć, że Doom potrzebował pomocy. Drużyna rusza do ataku. Po chwili wieżą wstrząsa eksplozja.

Autor: Spell

Galeria numeru

Dark Avengers vol. 2 #176 Dark Avengers vol. 2 #176 Dark Avengers vol. 2 #176 Dark Avengers vol. 2 #176

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.