Avalon » Serie komiksowe » Uncanny X-Force » Uncanny X-Force #26

Uncanny X-Force #26

Uncanny X-Force #26

"Final Execution" Part 2

Postacie
Zapowiedź

• Poznaj the Omegas i zobacz jak niszczą Wolverine'a, AOA-Nightcrawlera i Deadpoola!
• Psylocke jedzie do the Jean Grey School for Higher Learning, aby odwiedzić Angela, ale odkrywa coś, czego się nie
spodziewała.  
• Nowe Brotherhood of Evil Mutants rozpoczyna realizację swojego misternego planu!

Streszczenie

Weapon III jest z powrotem na Ziemi. Postanowił pozamykać sprawy ze swojej przeszłości. Właśnie zamordował małżeństwo w ich domu i zdjął im skórę z twarzy. Następnie wyszedł z domu, jak gdyby nigdy nic.

Paryż. Fantomex urządza w swoim apartamencie imprezkę. Nie bawi się jednak najlepiej i postanawia wyjść na balkon. Tam spotyka Psylocke. Kobieta prosi go o chwilę rozmowy. Jean-Phillipe natychmiast wygania wszystkich.

White Sky. Omega Clan wykańcza swoimi mocami Wolverine'a i Nightcrawlera. Według ich wspomnień Deadpool i spółka zamordowali z zimną krwią ich rodzinę. Niedaleko Deadpool programuje komputer, aby stworzyć swojego idealnego zabójcę. Logan zostaje zrzucony piętro niżej.

Genosha. Beast i Shadowcat zabrali dzieciaki ze szkoły na zwiedzanie ruin miasta. Obserwuje ich Sabretooth. Dodatkowo na monitorach całą sytuację śledzi Shadow King. Amahl rozmawia z tajemniczym mężczyzną, który kieruje całą operacją. Ich celem jest zniszczenie Wolverine'a i jego zespołu.

Omega Clan ma zamiar wykończyć Kurta. Na platformie poniżej Logan jest cały spuchnięty od wypełniających go toksyn. Postanawia się ich pozbyć rozpruwając sobie brzuch. Jego bebechy wylewają się na Deadpoola, który ukończył właśnie swoje dzieło.

Fantomex i Psylocke rozłożyli się półnadzy na wersalce. Kobieta zapewnia kochanka, że tym razem się nie rozmyśli i ma dla niego niespodziankę. Okazuje się nim pistolet. Jean-Phillipe nie daje się jednak zaskoczyć. Okazuje się, że ma do czynienia z Mystique.

Manhattan. Psylocke wraca do swojego mieszkania. Czekają tam na nią Professor X i Angel. Warren oznajmia, że przypomniał sobie swoją przeszłość, zabójstwo małego Apocalypse'a oraz to, że zabiła jego. Charles obezwładnia ją. Podróż do Otherwoldu była tylko symulacją, która miała pokazać ich prawdziwą naturę. Betsy pokazała ją mordując własnego brata. Psylocke jednak zrywa więzy i ucieka przez okno. Zaczyna uciekać po dachach, ale wpada na Jamiego. Wówczas Angel dogania ją i obezwładnia.

Nightcrawler walczy z całym Omega Clan, ale nie ma szans. Pada na ziemię wymiotując. Nagle zjawia się klon stworzony przez Deadpoola. Osłania on swojego stworzyciela, który wraz z Loganem zabiera Kurta z pola walki. Udaje im się teleportować na swój statek. Wolverine wzywa innych członków zespołu, ale nikt nie odbiera. Fantomex walczy właśnie z Mystique na dachach Paryża, a Psylocke płacze w koncie swojego pokoju.

Autor: Spell

Galeria numeru

Uncanny X-Force #26 Uncanny X-Force #26 Uncanny X-Force #26 Uncanny X-Force #26 Uncanny X-Force #26

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.