Avalon » Serie komiksowe » The Punisher vol. 5 » The Punisher vol. 5 #11

The Punisher vol. 5 #11

Postacie
Zapowiedź

• Frank Castle przemawia.
• Rachel Cole nie spodoba się, to co usłyszy.

Streszczenie

W siedzibie NYPD Bolt jest przesłuchiwany w związku ze strzelaniną na Times Square z wczorajszej nocy. Przesłuchujący go detektyw Seever przypomina sobie podobną rozmowę, jaką odbył z Walterem. O innej strzelaninie. Bolt od razu chciałby zmienić swoje zeznania dotyczące tamtej sprawy. To Punisher użył jego broni do zabicia mafiosów. Od tamtej chwili przekazywał mu potajemnie informacje na temat prowadzonych śledztw.

To także on był wczoraj na miejscu strzelaniny. Walter był na spacerze ze swoją dziewczyną. Policjant zatrzymał się, aby kupić kawę. Tam dostrzegł w tłumie Franka. Chciał się dowiedzieć, gdzie jest Rachel Alves. Ich rozmowę zakłóciło wbiegnięcie do środka spanikowanego mężczyzny. Za nim wbiegł jakiś zombie i zabił go. Castle strzelił potworowi w łeb i wyszedł na ulicę, każąc detektywowi się osłaniać.

Tam nad placem unosi się Black Talon otoczony przez około dwudziestu nieumartych. Punisher zaczyna systematyczną eksterminację zombie. Bolt ma większe trudności. Z trudem udaje mu się pokonać jednego przeciwnika. Tymczasem Frank wspina się na ciężarówkę w pobliżu Talona. Ten zaczyna tyradę na temat tego, jak zemści się na Avengers. Castle kończy to dwiema kulkami w klatkę. Po całej sprawie Bolt odnalazł swoja dziewczynę – Carlie Cooper. Później nie widział już Punishera.

Seever każe Walterowi oddać odznakę. Następnie idzie na zaplecze naradzić się z przełożonymi. Ci jednak dla dobra wydziału i policji chcą darować Boltowi. Wyrzucą jego zeznania do kosza i przypiszą mu zasługę powstrzymania Talona. Seeverowi się to nie podoba, ale nie ma wyjścia.

Autor: Spell

Galeria numeru

The Punisher vol. 5 #11 The Punisher vol. 5 #11 The Punisher vol. 5 #11 The Punisher vol. 5 #11 The Punisher vol. 5 #11 The Punisher vol. 5 #11 The Punisher vol. 5 #11

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.