Avalon » Serie komiksowe » Incredible Hulk vol. 4 » Incredible Hulk vol. 4 #8

Incredible Hulk vol. 4 #8

Incredible Hulk vol. 4 #8

“Stay Angry!” Part 1

Postacie
Zapowiedź

• By pozostać sobą, Hulk musi być WŚCIEKŁY!
• Jak tego dokonać? Może wystąpić przeciwko Punisherowi?
• A jeśli to nie pomoże, zawsze można zająć się kartelem narkotykowym!

Cytat

Hulk do Punishera: “Think of me as your tank. All you gotta do is tell me who to run over.”

Streszczenie

Hulk odzyskuje świadomość i spostrzega, iż jest otoczony półnagimi, szczekającymi i warczącymi, mężczyznami. Gdy uderza jednego z nich i ten wybija dziurę w ścianie okazuje się, że na dodatek jest w Juarez w Meksyku.

Hulk wykrzykuje imię Bannera niczym najgorsze przekleństwo. Domyśla się, że wybuch bomby gamma znów ich połączył. Próbuje dowiedzieć się od jednego z atakujących go mężczyzn, co Banner tu robił, ale ten w odpowiedzi tylko mu odszczekuje (dosłownie). Zdenerwowany zielony stwór rzuca nim w ciężarówkę w której siedzi... Punisher.

Castle wychodzi z wozu i zaczyna strzelać do ludzi-psów. Hulk składa mu propozycję. Skoro Frank wie więcej o przeciwniku, Zielony pomoże mu; w zamian chce dowiedzieć się co oni i Banner mają wspólnego.

Kilka rozwalonych głów później. Frank zdobywa informacje - za ludźmi-psami stoi Pit Bull - pół człowiek, pół pies. Diler narkotykowy, największy w Meksyku. Chodzą pogłoski, że szuka on nowego chemika do produkcji narkotyków. Frank i Hulk ruszają tym śladem.

W tym czasie, na jednej z dróg, Pit Bull rozprawia się z byłym chemikiem. Jeden z jego ludzi zakłada mu obrożę wokół szyi i na łańcuchu wlecze za jedną z ciężarówek.

Castle staje na stacji benzynowej. Chwila spokoju podczas oczekiwania sprawia, iż Hulk jest bliski transformacji w Bannera. Zielony prosi Punishera, aby ten strzelił mu w twarz. Magazynek później Hulk znów jest wściekły i nietypowy duet rusza w dalszą drogę.

Hulk i Punisher doganiają Pit Bulla i jego konwój. Zielony staje z nim do walki. Okazuje się, że Banner zgodził się być jego chemikiem w zamian za... palec człowieka-psa. W czasie walki Pit Bull strzela do Zielonego pociskami z heroiną. Czując nadchodzącą przemianę Hulk łapie przeciwnika i trzymając za łańcuch z obrożą wyskakuje z ciężarówki.

Będąc wleczonym za samochodem Zielony wścieka się dzięki czemu nie zmienia się w Bannera. Dodatkowo Pit Bull zdradza mu wszystko, co chciał wiedzieć.

Banner zostawia Punishera, żeby dokończył sprawę, a sam udaje się do wskazanej mu przez Pit Bulla skrytki. Znajduje tam jego obcięty palec. Okazuje się, że Banner to zaplanował, gdy chwilę później pomieszczenie wypełnia się gazem.

Hulk odzyskuje przytomność. Widzi zaszytą dziurę w swojej piersi, okno z widokiem morskiego dna i upaćkaną w jego krwi Atlantydkę w lekarskim stroju.

Autor: redevil

Galeria numeru

Incredible Hulk vol. 4 #8 Incredible Hulk vol. 4 #8 Incredible Hulk vol. 4 #8 Incredible Hulk vol. 4 #8 Incredible Hulk vol. 4 #8 Incredible Hulk vol. 4 #8 Incredible Hulk vol. 4 #8 Incredible Hulk vol. 4 #8

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.