Avalon » Serie komiksowe » Thunderbolts » Thunderbolts #174

Thunderbolts #174

Thunderbolts #174

"Like Lightning" Part 3

Postacie
Zapowiedź

• Zakończenie starcia Thunderboltów!
• Fixer podejmuje dewastującą decyzję!
• Czy Zemo się uda, a może Thunderbolts uratują naszą teraźniejszość?

Streszczenie

MACH I i Songbird spędzają romantyczne chwile na dachu wieży. Kobietę martwi, że w przyszłości nie będą parą. Abe pociesza ją jednak i zwraca uwagę na spadające gwiazdy. Coś jest z nimi nie tak i postanawiają zawołać resztę.

W wieży Fixer z przerażeniem patrzy na zwłoki swojej młodszej wersji. Jest to powodem kolejnych konfliktów i zaraz obie grupy znów rzucą się na siebie. Przerywa im jednak wezwanie od Songbird. Na dachu wszyscy obserwują, jak niebo robi się czerwone, a wszędzie spadają gwiazdy. Nie są w stanie zobaczyć niczego dalej niż kilkaset metrów. Obie Karle mają dość lamentów i postanawiają sprawdzić, co się naprawdę dzieje. Kiedy wracają, z przerażeniem opowiadają, że dalej jest już tylko absolutna pustka. Rzeczywistość się zapada, a żyją tylko dzięki Man-Thingowi i jego bagnu, które odwlekają tylko ich zagładę. Fixer i Centurius próbują wymyślić sposób na ocalenie. Dochodzą do wniosku, że muszą spróbować załatać historię najbardziej, jak to możliwe. Może uda się sprawić, aby rzeczywistość znów wskoczyła na swoje tory.

Pierwsza rzecz, to sprawdzenie ciał policjantów, którzy jako pierwsi odkryli wieżę. Według danych z przyszłości, wszyscy zaginęli mniej więcej w tym okresie. Dlatego zabierają ich ciała i wrzucają do bagna na kompost. Niestety to za mało. Ghost wyjawia, że obie Moonstone dogadały się, jak uniknąć ich niepowiedzeń z przyszłości. Mają jeszcze sporo pracy. Chcą także spróbować sklonować Techno, ale to jest niemożliwe. Hyde już wrzucił jego ciało do kryjówki Man-Thinga. Fixer postanawia się poświęcić.

Centurius zabiera go do laboratorium. Tam przywraca mu wygląd z młodości oraz opóźnia jego proces starzenia. Następnie wstrzykuje starszej wersji drużyny serum, dzięki któremu zapomną ostatnich 6 godzin z ich życia. Kiedy układają ciała pod wieżą zaczyna docierać do nich, że może się udać. Moonstone przypomina sobie, że kiedyś rzeczywiście miała taką przygodę. Stracili z drużyną na chwilę świadomość. Zrzucili to na powikłania po walce z Onslaughtem.

Chwilę później Thunderbolts budzą się na trawie w parku. Wszystko wygląda normalnie. Nikt nic nie pamięta, włącznie z Techno.

Autor: Spell

Galeria numeru

Thunderbolts #174 Thunderbolts #174 Thunderbolts #174 Thunderbolts #174 Thunderbolts #174 Thunderbolts #174

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.