Avalon » Serie komiksowe » Avengers vs. X-Men: Vs » Avengers vs. X-Men: Vs #2

Avengers vs. X-Men: Vs #2

Postacie
Zapowiedź

• Spider-Man vs. Colossus
• Captain America vs. Gambit

Streszczenie

Savage Land. Captain America dochodzi do wniosku, że nie znajdą tu Hope i chce dać rozkaz do odwrotu, ale atakuje go Gambit. Rogers unika pocisków Cajuna, ten z kolei nie daje się trafić jego tarczą. Przechwytuje ją, ładuje energią kinetyczną i odrzuca Kapitanowi, który z trudem jej unika. Zaczyna się walka wręcz, podczas której Cap zdobywa przewagę, ale Remy'emu udaje się naładować jego kolczugę, która wybucha. Gambit myśli, że to koniec, ale Steve dopiero teraz zaczyna walczyć na serio. Po chwili nokautuje Gambita.

Zwycięża Captain America.Latveria. Avengers kończą rozprawę z doombotami, ale wtedy przez portal przybywają X-Men i zaczyna się walka na serio.  Każdy wybiera sobie przeciwnika, Spider-Manowi przypadł Colossus. Przyzwyczajony do walki z Juggernautem Spidey najpierw oślepia przeciwnika siecią, a potem wiąże mu nogi. Powala go fala uderzeniowa spowodowana klaśnięciem Kolosa. X-Man rzuca Spider-Manem o ścianę, a kiedy ten próbuje wstać, zaczyna rzucać w niego doombotami. Colossus radzi, by Spidey się poddał, zanim straci nad sobą panowanie, ale Parker nie przystaje na tą propozycję. Chce walczyć do końca. W tej chwili przybiega Daredevil z informacją, że Hope Summers tu nie ma, więc nie ma po co dalej walczyć.

Zwycięża Colossus.

Autor: Hotaru

Galeria numeru

Avengers vs. X-Men: Vs #2 Avengers vs. X-Men: Vs #2 Avengers vs. X-Men: Vs #2 Avengers vs. X-Men: Vs #2 Avengers vs. X-Men: Vs #2 Avengers vs. X-Men: Vs #2 Avengers vs. X-Men: Vs #2 Avengers vs. X-Men: Vs #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.