Avalon » Serie komiksowe » Avengers » Avengers #353

Avengers #353

Avengers #353

"Fear the Reaper" - Part 2: "To Wake the Dead"

Postacie
Streszczenie

Avengers wylądowali właśnie w wymiarze, którego krajobraz wygląda jak piekielne czeluście. W ich stronę zmierzają zakapturzone dusze, przyciągane zapachem świeżego mięsa. Mimo pokonywania kolejnych przeciwników, Mściciele orientują się, iż to są zombie, które nawet po przepołowieniu, wracają. Crystal jest bardzo przerażona całą sytuacją. Hercules łapie przeciwników za łańcuchy zwisające z ich szyi, i wyrzuca ich jak najdalej potrafi. Jedna z głów, którą odcięli przeciwnikowi, mówi im, iż i tak posilą się ich duszami. Opowiada, że są ludźmi zabitymi przez Grim Reapera na Ziemi, skazanymi na bycie jego niewolnikami w tym przeklętym miejscu. Gdy głowa zombie chce posilić się ręką Black Knighta, ten wściekle niszczy ją swoim mieczem.

Tymczasem Grim Reaper realizuje kolejny punk swojego planu. Podchodzi do przykutych do ściany pasażerów pociągu, których sprowadził w to przeklęte miejsce. Wykorzystuje ich ciała jako zbiorniki dla dusz złoczyńców poległych w walce z Avengers.

W tym samym czasie Mściciele namierzają miejsce, w którym przebywa ich przeciwnik, dzięki śledzeniu dusz zniewolonych przez niego. Ich oczom ukazuje się wielki szary dwór.

Grim Reaper przywołał dziewięciu przeciwników, którzy tak jak on, zginęli z rąk Avengers. Tworzą oni tak zwany Legion of the Unliving, do którego należą: Baron Zemo, Black Knight, Red Guardian, Nebulon, Amenhotep, Inferno, Count Nefaria, Starstalker oraz Necrodamus.

Avengers udaje się dostać do środka bazy przeciwnika. W pewnym momencie zostają zaatakowani przez swoich przeciwników, którzy powinni być martwi. Sytuacja wygląda na beznadziejną. Wszystkie pochodnie, które Avengers stworzyli z pomocą znalezionych kości oraz mocy Crystal, zaczynają gasnąć. Pogrążając się w mroku Black Knight wykrzykuje jedynie Avengers Assemble!

Autor: Xavier83

Galeria numeru

Avengers #353

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.