Avalon » Serie komiksowe » Thunderbolts » Thunderbolts #173

Thunderbolts #173

Thunderbolts #173

"Like Lightning" Part 2

Postacie
Zapowiedź

• Thunderbolts vs. Thunderbolts!

Streszczenie

Walka między dwiema drużynami Thunderbolts trwa. Satana odzyskuje przytomność i jest zaskoczona zamieszaniem. Podbiega do niej Techno i próbuje podrywać. Ona w rewanżu częstuje go pocałunkiem, po którym zapada w śpiączkę. Niedaleko Songbird powala Troll, która nie chce walczyć z kobietą, która była dla niej tak dobra w przyszłości. W innej części jaskini Citizen V chce zaatakować Ghosta, ale Centurius zabiera mu szablę i powala wystrzałem energii. Przy okazji wyjawia, że zna jego prawdziwą tożsamość. Zaskoczony Zemo dostrzega logo drużyny na kombinezonie Ghosta. Jeszcze gdzie indziej Hyde walczy z Atlasem i MACH I.

Wszystko przerywa pojawienie się obu Moonstone, które lecąc szarpią się ze sobą po całej jaskini. Satanę przed odłamkami skalnymi ratuje Fixer. Norbert chce, aby ta użyła jakiegoś czaru, który powali wszystkich przeciwników na raz. Czarownica nie jest najlepsza w ofensywnych czarach. Chce jednak wykorzystać magię, która otacza tą jaskinię. Prawdopodobnie obezwładni jednak także członków swojej drużyny. Po chwili wszyscy leżą nieprzytomni. Fixer używa dysków grawitacyjnych, aby przenieść swoich z powrotem do wieży.

Na miejscu Norbert próbuje dowiedzieć się, dlaczego znów nie trafili do swoich czasów i tym razem tak zaprogramować podróż, aby zakończyła się powodzeniem. Przerywa mu pojawienie się Zemo i jego Thunderbolts. Domyśla się, że jego przeciwnicy są z innego czasu. Przytomność odzyskują też Hyde i Troll. Zanosi się na kolejna walkę, ale Citizen V powstrzymuje ich. Nie chcą walki. Ma dla nich propozycję. Wie, gdzie jest dostępny w pełni sprawny wehikuł czadu.

Jakiś czas później obie drużyny mają wspólną imprezę. Zemo raz jeszcze tłumaczy Centuriusowi swoją ofertę. Po walce z Onslaughtem Dr. Doom zginął i jego potężny arsenał jest łatwym łupem. Złoczyńca ma tam ukryty wehikuł. Thunderbolts z przyszłości dostaną go, a Zemo zabierze wszystko inne, co tam znajdą. Razem mają wystarczająca siłę ognia, aby sforsować ochronę zamku. Wszystkim bardzo podoba się taki układ. Drużyna z tego czasu bardzo chce wiedzieć, co będzie się z nimi dziać w przyszłości, a zwłaszcza Atlas chce wiedzieć, czy nie umrze. Podróżnicy w czasie próbują jednak unikać jednoznacznych odpowiedzi.

Po imprezie Centurius prosi resztę drużyny, aby nic nie mówili o wydarzeniach z przyszłości. Ghost przynosi wieści, że Techno grzebie w ich komputerze, na co Fixer wybiega w pośpiechu. Norbert znajduje swoje młodsze ja przy komputerze. Techno wie już wszystko. Nie może uwierzyć, jaki nudziarzem będzie w przyszłości, a w dodatku zostanie strażnikiem w więzieniu. Robi ogromne wyrzuty swojemu przyszłemu odpowiednikowi. Zdenerwowany Fixer uruchamia mechanizm samodestrukcji w swojej starej zbroi i Techno staje w płomieniach. Kiedy na miejsce dociera reszta, na ziemi leżą spalone zwłoki.

Autor: Spell

Galeria numeru

Thunderbolts #173 Thunderbolts #173 Thunderbolts #173 Thunderbolts #173 Thunderbolts #173 Thunderbolts #173

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.