Avalon » Serie komiksowe » Avengers vs. X-Men: Vs » Avengers vs. X-Men: Vs #1

Avengers vs. X-Men: Vs #1

Postacie
Zapowiedź

• Jedyny samodzielny tie-in do Avengers vs. X-Men!
• W pierwszym numerze: Namor vs. Thing i Iron Man vs. Magneto!

Streszczenie

Magneto walczy z Iron Manem. Stark założył zbroję z nanorurek węglowych, więc Eric nie może nią manipulować. Magneto postanawia więc wykorzystać do walki otoczenie. Zakopuje Iron Mana pod gruzami. Ten szybko się wydostaje i atakuje przeciwnika dwoma milionami zabójczo drogich dysków z nadprzewodnika. Eric odsyła je nadawcy. Tony łączy się więc z siecią satelit i za ich pośrednictwem odbiera energię grawitacyjną Jowisza. Magneto ściąga satelity z orbity i robi sobie z nich pancerz. Przeciwnicy zaczynają się okładać pięściami. Nagle Magneto wyczuwa w głębokim kosmosie śmierć jednej z planet za sprawą Phoenix Force. To go rozprasza. Stark wykorzystuje okazję i nokautuje przeciwnika.

Zwycięża Iron Man.Namor posyła Thinga aż na Helicarrier. Grimm zbiera kawałki pancerza i zeskakuje do wody, by oddać Sub-Marinerowi cios. W wodzie jednak Namor ma przewagę. Przed zadaniem decydującego ciosu powstrzymuje go morskie monstrum, które próbuje go zjeść. Sub-Mariner łapie je za ogon i ciska nim w Thinga. Ten wyrywa mu kły i wykorzystuje je, by uwięzić Namora przy dnie. Następnie wychodzi na brzeg, ale Namor jest tuż za nim.

Zwycięża Thing. Chwilowo.

Autor: Hotaru

Galeria numeru

Avengers vs. X-Men: Vs #1 Avengers vs. X-Men: Vs #1 Avengers vs. X-Men: Vs #1 Avengers vs. X-Men: Vs #1 Avengers vs. X-Men: Vs #1 Avengers vs. X-Men: Vs #1 Avengers vs. X-Men: Vs #1 Avengers vs. X-Men: Vs #1 Avengers vs. X-Men: Vs #1 Avengers vs. X-Men: Vs #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.