Avalon » Serie komiksowe » Uncanny X-Force » Uncanny X-Force #24

Uncanny X-Force #24

Uncanny X-Force #24

"Frozen Moment"

Postacie
Zapowiedź

• AoA Wolverine, Deadpool i Nightcrawler wyruszają aby zabić AoA Icemana!
• To, co zostało z X-Force, wraca z Otherworld!

Streszczenie

Madripoor. AoA Iceman urządza orgietkę w swoim apartamencie. Do mieszkania wchodzi kolejna zamówiona prostytutka. Kiedy podchodzi bliżej okazuje się, że to przebrany Deadpool, który wyjmuje swoja giwerę. Niestety zamiast od razu strzelać, wali jakiś drętwy tekst. Daje to czas jego przeciwnikowi na zamrożenie broni. Po chwili Wade wylatuje przez okno. Do środka teleportuje się Kurt z granatem.

Otherworld. Wszyscy najważniejsi członkowie Captain Britan Corps są na pogrzebie Jamie'ego. Przed opuszczeniem trumny, Brian wygłasza przemowę. Po ceremonii Fantomex chce złożyć na jego ręce kondolencje, ale ten zaczyna na niego krzyczeć. Mutant spokojnie przeczekuje jego gniew i po prostu składa kondolencje, po czym odchodzi z Betsy. Brianowi jest głupio i chce coś jeszcze powiedzieć siostrze, ale rezygnuje.

Kurt teleportuje Icemana wysoko ponad miasto, gdzie chce go zostawić razem z granatem. Niestety jego przeciwnik przymraża ładunek do ręki bohatera. Na szczęście skacze ku nim Logan, który odcina rękę złoczyńcy i ten spada na poniższy budynek. Nightcrawler chce teleportować granat do jego żołądka i wynieść go ponad miasto. Aktywuje broń, ale w tym momencie przed mutantami staje olbrzymi Iceman. Kurt upuszcza granat i Logan skacze za nim, aby osłonić przed wybuchem cywili.

Cavern-X. Fantomex próbuje namówić Betsy do rozmowy. Czuje, że kobieta się zmieniła. Chce się dowiedzieć, co ofiarowała ogrom w zamian za ratunek dla niego. Ta odpiera, że ofiarowała cały swój smutek i żal jaki będzie odczuwać kiedykolwiek w życiu. W sumie to dobrze, bo inaczej zabicie brata zepchnęło by ją z krawędzi.

Kurt zostaje otoczony przez masę lodowych kopii Icemana. Bohater wypatruje jednak oryginału, który siedzi niedaleko na ziemi i czeka na koniec walki. Teleportuje się do niego, a następnie razem przenoszą się do pobliskiej fabryki. Jest w niej gorąco, a w powietrzu panuje bardzo mała wilgotność. Tutaj moce Bobby'ego są bardzo ograniczone. Nightcrawler daje byłemu przyjacielowi szansę i odkłada swoją broń. Rozpoczyna się pojedynek na gołe pięści. Ostatecznie Kurt ciska przeciwnikiem w gorący piec, który mocno go rani, a następnie wrzuca go do środka. Spokojnie obserwuje jak Iceman się roztapia.

Deadpool pomaga poparzonemu Loganowi dostać się z ulicy do ciemnego zaułka. Tam znajduje ich Kurt. Wszyscy razem teleportują się.

Cavern-X. Fantomex rozmawia poprzez komunikator internetowy z Evanem. Widząc nadchodzącą Psylocke kończy i schodzi do mutantki. Ta bez słowa rozbiera się i całuje bohatera.

Autor: Spell

Galeria numeru

Uncanny X-Force #24 Uncanny X-Force #24 Uncanny X-Force #24 Uncanny X-Force #24 Uncanny X-Force #24 Uncanny X-Force #24 Uncanny X-Force #24

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.