Avalon » Serie komiksowe » The Punisher vol. 5 » The Punisher vol. 5 #9

The Punisher vol. 5 #9

Postacie
Zapowiedź

• Dwóch Punisherów w cenie jednego. Ale nie są to partnerzy.
• The Exchange próbują rozwiązać swój problem z Punisherem, przy pomocy wyrafinowanej technologii.
• Będzie głośno!

Streszczenie

Poulsen raz jeszcze poraża Rachel, co sprowadza ją do parteru. Chris wyłącza termowizję i dopiero teraz orientuje się, że to nie Punisher. Ten tymczasem przystawia mu pistolet do głowy. Broń jednak nie działa. Poulsen wyjaśnia, że w pomieszczeniu panuje pole, które uniemożliwia jakikolwiek zapłon czy eksplozje. Dlatego konwencjonalna broń nie działa. On ma pistolet, który działa na wodę pod bardzo wysokim ciśnieniem. Frank jest zmuszony kryć się.

Ponieważ drony przestały atakować, Rachel wstaje i próbuje ogarnąć sytuację. Przez okno dostrzega nad sąsiednim budynkiem śmigłowiec szturmowy, a w jednym z okien Poulsena. Ten właśnie przeszukuje pomieszczenie szukając Punishera. Ten zaskakuje go z góry i wbija mu nóż w obojczyk. W tym momencie drzwi eksplodują, a do środka wpada oddział Black Spectre. Część z nich łapie Poulsona i informuje go, że dysk jest w posiadaniu Daredevila. Trzeba działać, zanim bohaterowi uda się go uruchomić. Następnie ewakuują złoczyńcę. Część napastników zostaje, aby rozprawić się z Punisherem.

W tym samym czasie Rachel wyjmuje karabin snajperski. Black Spectre orientują się, że broń w pomieszczeniu nie działa i muszą walczyć z Frankiem na noże. To trochę wyrównuje szanse i bohaterowi udaje się szybko jednego z nich załatwić. Reszta otacza go, ale nie mają czasu zaatakować. Rachel szybko eliminuje ich ze snajperki. Castle odnajduje jednego z napastników rannego. Chce wiedzieć co to za dysk, który ma Daredevil. Ledwo żywy nieszczęśnik odpiera, że to Omega Drive.

Kiedy policja przybywa na miejsce, po Franku nie ma już śladu. Jest tylko 9 trupów. Wśród gapiów przez nikogo nie zauważona stoi Rachel. Obok niej przejeżdża Castle i każe jej wsiadać.

Później w taniej jadłodajni oboje piją kawę, a Punisher opatruje drobne rany po walce. Po szybkiej wymianie opinii o broni Alves przypomina, że jest z marines. Frank pyta się o jej cel. Ta odpiera, że chce zniszczyć wroga. Castle każe jej wstać. Ma teraz nowy cel. Udają się razem na wojnę.

Autor: Spell

Galeria numeru

The Punisher vol. 5 #9 The Punisher vol. 5 #9 The Punisher vol. 5 #9 The Punisher vol. 5 #9 The Punisher vol. 5 #9

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.