Avalon » Serie komiksowe » Avengers Assemble » Avengers Assemble #1

Avengers Assemble #1

Postacie
Zapowiedź

• Avengers vs. NOWY Zodiak!
• Nowa wersja jednego z najbardziej prominentnych złoczyńców!

Streszczenie

Cancer wyjaśnia zebranym, że Cosa Nostra przetrwała, gdyż wszyscy jej członkowie posiadali kodeks honorowy. Wie, że każdy z jego słuchaczy ma pewne ambicje, wie też jednak, że samemu żaden z nich nie osiągnie swoich celów. Dlatego proponuje stworzenie bractwa – każdy z nich wybierze symbol zodiaku, i, ramię w ramię, zdobędą to, czego pragną. A żeby im w tym pomóc, Cancer proponuje im potężne moce, których nikt z nich nie mógłby zdobyć sam.

Gdy w Nowym Jorku ma miejsce otwarcie nowej Avengers Tower, podczas którego Captain America obiecuje, że zawsze będą bronić miasta i całego świata, gdzieś na pustyni Hulk zauważa konwój wojskowy, który nagle zostaje zaatakowany przez istotę zbudowaną z wody. Rzuca się na ratunek, nie zwracając specjalnej uwagi na kule wystrzeliwane przez żołnierzy pewnych, że Zielony jest jednym z atakujących. Gamma-Goliat wdaje się w walkę z Aquariusem, którego jednak nie jest w stanie uderzyć – przeciwnik bowiem nadal jest w stanie płynnym. Pocisk z czołgu powala obu walczących, chwilowo przywracając łotra do jego ludzkiej postaci, ten jednak szybko przemienia się z powrotem. Następnie dostaje się do jednej z ciężarówek, przebija się do środka i wykrada ukryty tam obiekt. Gdy ucieka, dowodzący konwojem generał każe Hulkowi zwrócić skradziony przedmiot, stwierdzając, że nie ma on pojęcia, co ma w posiadaniu. Zielony jednak ignoruje go i, zauważywszy oderwany fragment kostiumu przeciwnika – z jego symbolem – podnosi go i ucieka.

Gdzieś w Latverii Black Widow i Hawkeye zakradają się na miejsce nielegalnego handlu bronią, gdy jednak widzą, co jest przedmiotem sprzedaży, wzywają posiłki. Następnie atakują handlarzy i uciekają z obiektem, zaczyna ich jednak gonić gigantyczny Taurus. W następnej chwili na miejscu zjawiają się Iron Man i Thor, łotr jednak szybko ich powala, krzycząc, że nikt nie okrada Zodiacu.

Autor: S_O

Galeria numeru

Avengers Assemble #1 Avengers Assemble #1 Avengers Assemble #1 Avengers Assemble #1 Avengers Assemble #1 Avengers Assemble #1 Avengers Assemble #1 Avengers Assemble #1 Avengers Assemble #1 Avengers Assemble #1 Avengers Assemble #1 Avengers Assemble #1 Avengers Assemble #1 Avengers Assemble #1 Avengers Assemble #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.