Avalon » Serie komiksowe » Wonder Man » Wonder Man #7

Wonder Man #7

Wonder Man #7

"Operation: Galactic Storm" – Part 4: "Shared Space"

Postacie
Streszczenie

Captain Atlas wymierza cios Wonder Manowi, który jest zaskoczony jego pojawieniem się w miejscu Ricka. Tak samo, jak jego napastnik. Dochodzi do krótkiej, acz intensywnej walki w siedzibie Avengers West Coast. Obaj mężczyźni chcą wiedzieć, jak doszło do zamiany. Gdy Simon wyjawia przeciwnikowi, iż znajduje się na Ziemi, ten chce jak najszybciej wrócić do Dr. Minervy i oddać swojemu szefowi Nega-Bands.

Tymczasem Quasar otoczył polem ochronnym Ricka, by ten mógł oddychać w kosmosie. Młody mężczyzna mówi bohaterowi, że tylko wtedy, gdy Captain Atlas będzie chciał zamienić się miejscami, dojdzie do zamiany.

Captain Atlas pomału nabiera wprawy w obsłudze Nega-Bands. Wonder Man nie daje mu jednak uciec i podczas walki w powietrzu doprowadza do zetknięcia się Nega-Bands. Dochodzi do natychmiastowej zamiany miejsc Ricka ze złoczyńcą. Zaskoczony Quasar, który na pokładzie statku Starfoxa przetrzymuje Dr. Minervę, szykuje się do ataku na złoczyńcę. Ten jednak orientuje się jak dokonać zamiany miejsc. Przez pewien czas dochodzi do zamian, podczas których najbardziej zdezorientowanym jest Wonder Man. Musi uważać, by ciosy które wymierza, nie trafiły Ricka, który pojawia się i znika. W końcu jednak bohaterowi udaje się zaskoczyć przeciwnika i go znokautować.

Odległa planeta w kosmosie. Przebywa tu samotnie Demon Druid, znany jako Ultimus. Zastanawia się nad sensem swojej nieśmiertelności, skoro nie wie ani skąd pochodzi, ani dokąd ma się udać. Nagle pojawia się projekcja przedstawiająca Supreme Intelligence. Były monarcha Kree obiecuje mu, że wszystko się wyjaśni, gdy tylko mężczyzna przybędzie do galaktyki Kree.

Siedziba Avengers West Cost. Quasar, w towarzystwie Starfoxa, oddaje w ręce Kapitana Ameryki i innych Avengers Dr. Minervę. Jest z nimi również Rick, na widok którego cieszy się Wonder Man trzymający Kapitana Atlasa tak, by nie użył Nega-Bands. Chłopak jednak nie odwzajemnia tego uczucia, po tym, co przeżył pod jego opieką. Kapitan Ameryka podsumowuje ostatnie wydarzenia stwierdzeniem, iż trwa wojna Kree z Shi'ar, której przebieg rozgrywa się w układzie słonecznym ziemian. Decyduje, iż pora zebrać wszystkich Avengers na spotkanie w Nowym Jorku, aby podjąć odpowiednie działania.

Po wyjściu ze spotkania, Wonder Man zostaje zaczepiony przez Ricka. Chłopak dziękuje mu za to, co dla niego zrobił i gratuluje techniki pojmania Kapitana Atlasa. Mężczyźni ściskają sobie dłonie.

Stacja Starcore. Naukowcy rozpoczynają swoją ewakuację, ponieważ w ich kierunku zbliża się słoneczny rozbłysk.

Korekta: Hotaru

Autor: Xavier83

Galeria numeru

Wonder Man #7

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.